Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Jak to jest z tym jedzonkiem na Słowacji? Na śniadanie, które po słowacku to Rańajky, możemy zjeść jajecznicę (Prażenica) ze świeżym chlebem (Chlieb Cerstvy) to tego wypić herbatkę czyli Ćaj. Na obiad (Obed) proponujemy frytki (Hranolki) i warzywa (Zelenina) z sosem (Omaćka), natomiast na deser lody (Zmrzlina). Na kolację (Većera) proponujemy zdrowy sok (Dżus) i ewentualnie kanapkę (Oblożeny Chlebićek). Pozostaje tylko życzyć Smacznego! (Dobrú Chuť!)
Trwa ładowanie gry...

Pyszny Jabłecznik Anny (Anna’s Delicious Apple Pie) – Czas udoskonalić swoje kulinarne umiejętności. Pod okiem Anny, słuchając jej wskazówek wyczarujecie przepyszny jabłecznik. Razem zawsze raźniej, więc Anna zaprasza do swoje kuchni.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 983 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Warzywa Gry Hamburgery Gry Torty Gry Kuchnia Gry Śniadanie Gry Owoce Gry Pieczenie Zabawy dla Dziewczynek Słodkie Gry Gry Przepisy Gry Fast Food Gry Zrób Sałatkę Gry Kanapki Gry Obiad Barbie Gry Gra Deser Gry z Czekoladą Gra Ciasto Gry Bar Gry Zrób To Sam Gry Zręcznościowe Gry Bożonarodzeniowe Gry Dekorowanki Gotowanie z Sarą Gry Makaron Gry Zarabianie Gry Ciastka Gry Kuchnia Włoska Gry Kurczak Gry Lody