Pyszny Jabłecznik Anny - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak to jest z tym jedzonkiem na Słowacji? Na śniadanie, które po słowacku to Rańajky, możemy zjeść jajecznicę (Prażenica) ze świeżym chlebem (Chlieb Cerstvy) to tego wypić herbatkę czyli Ćaj. Na obiad (Obed) proponujemy frytki (Hranolki) i warzywa (Zelenina) z sosem (Omaćka), natomiast na deser lody (Zmrzlina). Na kolację (Većera) proponujemy zdrowy sok (Dżus) i ewentualnie kanapkę (Oblożeny Chlebićek). Pozostaje tylko życzyć Smacznego! (Dobrú Chuť!)
Trwa ładowanie gry...

Pyszny Jabłecznik Anny (Anna’s Delicious Apple Pie) – Czas udoskonalić swoje kulinarne umiejętności. Pod okiem Anny, słuchając jej wskazówek wyczarujecie przepyszny jabłecznik. Razem zawsze raźniej, więc Anna zaprasza do swoje kuchni.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 1 961 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Hamburgery Gry Przepisy Gry Zrób To Sam Gry Lody Gry Owoce Gry Ciastka Gra Ciasto Gry Pieczenie Słodkie Gry Gry Zarabianie Gry z Czekoladą Gry Zrób Sałatkę Gry Kurczak Gry Śniadanie Gry Torty Gry Zręcznościowe Gry Dekorowanki Gry Zupy Gry Fast Food Gry Obiad Barbie Gry Gotowanie z Sarą Gry Bożonarodzeniowe Gry Makaron Zabawy dla Dziewczynek Gry Warzywa Gry Bar Gry Kanapki Gry Kuchnia Gra Deser