Pyszny Burger z Kurczaka - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Pyszny Burger z Kurczaka – Soczyste burgery można przygotowywać na różne sposoby, o czym przekonacie się w tej grze. Połączcie składniki stojące na półce, zmiksujcie je, usmażcie i już! Teraz wystarczy, że dołożycie dodatki i złożycie swojego burgera w całość. Mniam!

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.0/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 3 299 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Przepisy Gry Makaron Gry Lody Gry Zręcznościowe Gotowanie z Sarą Gry Bożonarodzeniowe Gry Warzywa Gry Kuchnia Gra Ciasto Barbie Gry Zabawy dla Dziewczynek Gry Kurczak Gry Zrób To Sam Gry Bar Gry Pieczenie Gry Kanapki Gry Hamburgery Gry Ciastka Gra Deser Gry Dekorowanki Gry Zupy Gry Fast Food Gry Zrób Sałatkę Gry Śniadanie Gry Obiad Gry Torty Gry Owoce Gry z Czekoladą Gry Zarabianie Słodkie Gry