Pyszny Burger z Kurczaka - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Pyszny Burger z Kurczaka – Soczyste burgery można przygotowywać na różne sposoby, o czym przekonacie się w tej grze. Połączcie składniki stojące na półce, zmiksujcie je, usmażcie i już! Teraz wystarczy, że dołożycie dodatki i złożycie swojego burgera w całość. Mniam!

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.8/10 (liczba ocen: 4)
Grano już: 3 771 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Kanapki Gry Torty Słodkie Gry Gotowanie z Sarą Gry Hamburgery Gry Zupy Gry Bar Gry Obiad Barbie Gry Gry Lody Gry Śniadanie Gry Zarabianie Gry Zrób To Sam Zabawy dla Dziewczynek Gra Deser Gry Warzywa Gry Makaron Gry z Czekoladą Gry Bożonarodzeniowe Gry Pieczenie Gry Owoce Gry Kurczak Gry Zrób Sałatkę Gry Kuchnia Gry Fast Food Gry Ciastka Gry Przepisy Gry Dekorowanki Gry Zręcznościowe Gra Ciasto