Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Pyszności na Święto Dziękczynienia (Baby Juliet Thanksgiving) – Święto Dziękczynienia to bardzo ważna uroczystość w Stanach Zjednoczonych. Daniem głównym jest wtedy pieczony indyk. Pomóż małej Juliet przygotować te i inne pyszności na to wspaniałe, rodzinne spotkanie.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 6.0/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 420 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gra Deser Gry Dekorowanki Gry Bar Gry Kanapki Gry Warzywa Gra Ciasto Gry Kurczak Barbie Gry Gry Hamburgery Gry Obiad Słodkie Gry Gry Ciastka Zabawy dla Dziewczynek Gry Bożonarodzeniowe Gry Fast Food Gry Torty Gry Zrób Sałatkę Gry Śniadanie Gry Zarabianie Gry Zrób To Sam Gry Przepisy Gry Pieczenie Gotowanie z Sarą Gry z Czekoladą Gry Zręcznościowe Gry Lody Gry Pizza Gry Makaron Gry Kuchnia Gry Owoce