Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Pyszności na Święto Dziękczynienia (Baby Juliet Thanksgiving) – Święto Dziękczynienia to bardzo ważna uroczystość w Stanach Zjednoczonych. Daniem głównym jest wtedy pieczony indyk. Pomóż małej Juliet przygotować te i inne pyszności na to wspaniałe, rodzinne spotkanie.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 6.0/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 494 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry z Czekoladą Gry Obiad Gry Dekorowanki Gry Owoce Gry Bożonarodzeniowe Gry Pieczenie Gry Warzywa Barbie Gry Gry Torty Gry Lody Słodkie Gry Gra Deser Gry Zrób To Sam Gry Zarabianie Gra Ciasto Gry Kuchnia Gry Kanapki Gry Zręcznościowe Gry Makaron Gry Fast Food Gry Ciastka Gry Bar Gry Zrób Sałatkę Gry Kurczak Zabawy dla Dziewczynek Gry Zupy Gotowanie z Sarą Gry Śniadanie Gry Hamburgery Gry Przepisy