Pyszności na Patyku | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Pyszności na Patyku (Easy Bake Pop Cake) – Świat jest pełny fajnych rzeczy. Piękne widoki, dobre uczynki, miła muzyka. I oczywiście słodycze. One umieją przyciągać smakoszy. A jeśli te słodycze dodatkowo uroczo wyglądają to nie ma szans na to, aby długo stały nie zjedzone. Zrób z nami takie słodycze, które będą umieszczone na patyczkach.

Sterowanie– przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 466 razy

Inne gry w kategorii: Gry Ciastka i Ciasteczka

Tagos:)

Gry Kurczak Gry Obiad Gry Bar Słodkie Gry Gry Zrób To Sam Gra Deser Zabawy dla Dziewczynek Gry Warzywa Gry Zręcznościowe Gry Kanapki Gry Pieczenie Gry z Czekoladą Gry Śniadanie Barbie Gry Gra Ciasto Gry Zupy Gry Przepisy Gry Owoce Gry Zrób Sałatkę Gry Kuchnia Gry Torty Gotowanie z Sarą Gry Ciastka Gry Makaron Gry Bożonarodzeniowe Gry Zarabianie Gry Dekorowanki Gry Hamburgery Gry Lody Gry Fast Food