Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Pyszności na Patyku (Easy Bake Pop Cake) – Świat jest pełny fajnych rzeczy. Piękne widoki, dobre uczynki, miła muzyka. I oczywiście słodycze. One umieją przyciągać smakoszy. A jeśli te słodycze dodatkowo uroczo wyglądają to nie ma szans na to, aby długo stały nie zjedzone. Zrób z nami takie słodycze, które będą umieszczone na patyczkach.

Sterowanie– przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 295 razy

Inne gry w kategorii: Gry Ciastka i Ciasteczka

Tagos:)

Gry Zrób To Sam Gry z Czekoladą Gry Obiad Gotowanie z Sarą Gry Hamburgery Gry Bożonarodzeniowe Gry Warzywa Gry Pieczenie Gry Fast Food Gry Przepisy Gry Bar Zabawy dla Dziewczynek Gry Kanapki Gry Torty Gry Śniadanie Gry Kurczak Gry Zręcznościowe Gry Kuchnia Gry Zarabianie Gry Makaron Gry Zrób Sałatkę Gry Ciastka Gry Dekorowanki Słodkie Gry Gra Ciasto Gra Deser Gry Owoce Barbie Gry Gry Zupy Gry Lody