Pyszne Stir-fry | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Pyszne Stir-fry – Stir-fry to seria azjatyckich potraw, w których ugotowane warzywa, mięso i owoce morza są podsmażane w woku. Kucharz musi je odpowiednio dobrać i ciągle mieszać, by się nie przypaliły. W tej grze przygotujecie pyszne stir-fry ze składników przewijających się na górze planszy.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 2 498 razy
Zobacz także:
Gry Gotowanie,

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Torty Gra Deser Słodkie Gry Gry Lody Gry z Czekoladą Gry Owoce Gry Kurczak Gry Fast Food Gry Zarabianie Gry Pieczenie Gry Warzywa Gry Hamburgery Gry Śniadanie Gry Makaron Gry Zrób Sałatkę Gry Pizza Zabawy dla Dziewczynek Gry Zupy Gra Ciasto Gry Obiad Gry Zręcznościowe Gry Dekorowanki Gotowanie z Sarą Gry Kuchnia Gry Przepisy Gry Kanapki Gry Zrób To Sam Gry Bar Barbie Gry Gry Bożonarodzeniowe