Pyszne Stir-fry | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak to jest z tym jedzonkiem na Słowacji? Na śniadanie, które po słowacku to Rańajky, możemy zjeść jajecznicę (Prażenica) ze świeżym chlebem (Chlieb Cerstvy) to tego wypić herbatkę czyli Ćaj. Na obiad (Obed) proponujemy frytki (Hranolki) i warzywa (Zelenina) z sosem (Omaćka), natomiast na deser lody (Zmrzlina). Na kolację (Većera) proponujemy zdrowy sok (Dżus) i ewentualnie kanapkę (Oblożeny Chlebićek). Pozostaje tylko życzyć Smacznego! (Dobrú Chuť!)
Trwa ładowanie gry...

Pyszne Stir-fry – Stir-fry to seria azjatyckich potraw, w których ugotowane warzywa, mięso i owoce morza są podsmażane w woku. Kucharz musi je odpowiednio dobrać i ciągle mieszać, by się nie przypaliły. W tej grze przygotujecie pyszne stir-fry ze składników przewijających się na górze planszy.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 2 396 razy
Zobacz także:
Gry Gotowanie,

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Słodkie Gry Zabawy dla Dziewczynek Gry Zupy Gry Zrób To Sam Gry Zręcznościowe Gry Przepisy Gry Lody Gry Pizza Gry Makaron Gry Kuchnia Gry Dekorowanki Gotowanie z Sarą Gry Kanapki Gry Fast Food Gry Śniadanie Gry Obiad Gra Deser Gry Bożonarodzeniowe Gry Hamburgery Gry Kurczak Gry Pieczenie Gra Ciasto Gry Zarabianie Barbie Gry Gry Bar Gry Warzywa Gry Zrób Sałatkę Gry z Czekoladą Gry Owoce Gry Torty