Pyszne Stir-fry - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Pyszne Stir-fry – Stir-fry to seria azjatyckich potraw, w których ugotowane warzywa, mięso i owoce morza są podsmażane w woku. Kucharz musi je odpowiednio dobrać i ciągle mieszać, by się nie przypaliły. W tej grze przygotujecie pyszne stir-fry ze składników przewijających się na górze planszy.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 3 708 razy
Zobacz także:
Gry Gotowanie,

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Słodkie Gry Zabawy dla Dziewczynek Gry Zrób Sałatkę Gry Zarabianie Gry Bożonarodzeniowe Gry Fast Food Gry Ciastka Gry Owoce Gry Pieczenie Gry Obiad Gry Makaron Barbie Gry Gry Zręcznościowe Gry Lody Gry Bar Gotowanie z Sarą Gry Kanapki Gry z Czekoladą Gry Śniadanie Gry Dekorowanki Gry Hamburgery Gra Ciasto Gry Zrób To Sam Gry Kurczak Gry Torty Gry Zupy Gry Kuchnia Gra Deser Gry Przepisy Gry Warzywa