Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Pyszne Stir-fry – Stir-fry to seria azjatyckich potraw, w których ugotowane warzywa, mięso i owoce morza są podsmażane w woku. Kucharz musi je odpowiednio dobrać i ciągle mieszać, by się nie przypaliły. W tej grze przygotujecie pyszne stir-fry ze składników przewijających się na górze planszy.

Sterowanie – przy użyciu myszki.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 1977 razy
Zobacz także:
Gry Gotowanie,

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Makaron Gry Zrób To Sam Gry Zręcznościowe Gra Ciasto Gry Zrób Sałatkę Gry Dekorowanki Gry Fast Food Gry z Czekoladą Gry Torty Gry Bożonarodzeniowe Gry Kurczak Gry Warzywa Gry Lody Gra Deser Gry Ciastka Gry Pieczenie Słodkie Gry Gry Pizza Gry Kanapki Gry Hamburgery Gry Bar Barbie Gry Gry Przepisy Gry Śniadanie Gotowanie z Sarą Gry Kuchnia Gry Owoce Zabawy dla Dziewczynek Gry Obiad Gry Zarabianie