Pyszne Skrzydełka z Kurczaka - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Pyszne Skrzydełka z Kurczaka (Cooking Fried Chicken Wings) – Coś chrupiącego i pożywnego? Nie ma to jak skrzydełka z kurczaka. Przygotuj krok po kroku pyszne mięsko. Idealne na smakowity obiad. Postępuj zgodnie z instrukcją i podaj na stół.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 2 137 razy
Zobacz także:
Gry Gotowanie,

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gra Ciasto Gry Zrób Sałatkę Gry Kanapki Słodkie Gry Gry Przepisy Gry Zupy Gotowanie z Sarą Gry Ciastka Gry Obiad Gry Kurczak Gry Śniadanie Barbie Gry Gry Dekorowanki Gry Makaron Gry Bar Gry Hamburgery Gry Bożonarodzeniowe Zabawy dla Dziewczynek Gry z Czekoladą Gry Warzywa Gry Pieczenie Gry Zręcznościowe Gra Deser Gry Owoce Gry Torty Gry Fast Food Gry Kuchnia Gry Zarabianie Gry Lody Gry Zrób To Sam