Pyszne Skrzydełka z Kurczaka - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Pyszne Skrzydełka z Kurczaka (Cooking Fried Chicken Wings) – Coś chrupiącego i pożywnego? Nie ma to jak skrzydełka z kurczaka. Przygotuj krok po kroku pyszne mięsko. Idealne na smakowity obiad. Postępuj zgodnie z instrukcją i podaj na stół.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 1 519 razy
Zobacz także:
Gry Gotowanie,

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Zręcznościowe Gry Fast Food Gry Kanapki Gry Ciastka Zabawy dla Dziewczynek Gry Warzywa Gry Lody Gry Kurczak Gry Makaron Gry Obiad Gry Torty Gry Bar Gry Kuchnia Gotowanie z Sarą Gra Ciasto Gry Bożonarodzeniowe Gry Śniadanie Gra Deser Barbie Gry Słodkie Gry Gry Owoce Gry Zrób To Sam Gry z Czekoladą Gry Zarabianie Gry Hamburgery Gry Pieczenie Gry Dekorowanki Gry Przepisy Gry Zupy Gry Zrób Sałatkę