Pyszne Pierniczki z Przepisu Elsy - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Pyszne Pierniczki z Przepisu Elsy (Elsa Cooking Gingerbread) – Atmosferę świąteczną czuć coraz bardziej. Elsa uwielbia ten czas. Śnieg skrzący się w słoneczku. Rodzinne spotkania i aromatyczne, korzenne pierniczki na stole. Warto poćwiczyć przed wielkim dniem i przy okazji podjeść sobie ciasteczek. Pomóż Elsie w przygotowaniu masy, upieczeniu i udekorowaniu pierniczków.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.2/10 (liczba ocen: 5)
Grano już: 1 394 razy

Inne gry w kategorii: Gry Ciastka i Ciasteczka

Tagos:)

Gra Deser Gry Warzywa Gry Śniadanie Gry Kurczak Gry Kuchnia Gry Zrób Sałatkę Gry Zręcznościowe Gra Ciasto Gry Ciastka Barbie Gry Gry Dekorowanki Gry Obiad Gry Torty Gry z Czekoladą Gry Lody Gry Owoce Gry Przepisy Gry Zrób To Sam Gry Hamburgery Gotowanie z Sarą Gry Zupy Gry Pieczenie Gry Fast Food Gry Zarabianie Gry Makaron Gry Kanapki Gry Bożonarodzeniowe Zabawy dla Dziewczynek Słodkie Gry Gry Bar