Pyszne Pierniczki z Przepisu Elsy - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Pyszne Pierniczki z Przepisu Elsy (Elsa Cooking Gingerbread) – Atmosferę świąteczną czuć coraz bardziej. Elsa uwielbia ten czas. Śnieg skrzący się w słoneczku. Rodzinne spotkania i aromatyczne, korzenne pierniczki na stole. Warto poćwiczyć przed wielkim dniem i przy okazji podjeść sobie ciasteczek. Pomóż Elsie w przygotowaniu masy, upieczeniu i udekorowaniu pierniczków.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.3/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 1 001 razy

Inne gry w kategorii: Gry Ciastka i Ciasteczka

Tagos:)

Gry Makaron Gry Bożonarodzeniowe Gry Torty Gra Ciasto Gry Zrób To Sam Gry Bar Gry Przepisy Gra Deser Gry Śniadanie Słodkie Gry Gry Dekorowanki Gry z Czekoladą Gry Owoce Gry Zupy Barbie Gry Gry Zarabianie Gry Obiad Gry Zręcznościowe Gry Warzywa Gry Kuchnia Gry Kanapki Gry Pieczenie Gry Hamburgery Gry Ciastka Zabawy dla Dziewczynek Gry Fast Food Gry Lody Gry Kurczak Gry Zrób Sałatkę Gotowanie z Sarą