Pyszne Jajka na Bekonie - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Pyszne Jajka na Bekonie (Cooking Eggs With Bacon) – Na taki smaczny widok ślinka sama cieknie i w brzuchu burczy. Zróbmy porządne śniadanko, gdzie w roli głównej będą jajka i wysmażony bekon. Warto podejść do tego wyzwania.

Sterowanie – za pomocą myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.5/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 2 325 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Pieczenie Gry Zrób Sałatkę Gry Kuchnia Gry z Czekoladą Gra Deser Gotowanie z Sarą Gry Bożonarodzeniowe Gry Hamburgery Gry Obiad Barbie Gry Gry Kurczak Gry Bar Gry Warzywa Gry Fast Food Słodkie Gry Gry Lody Gry Owoce Zabawy dla Dziewczynek Gry Zarabianie Gra Ciasto Gry Kanapki Gry Torty Gry Makaron Gry Ciastka Gry Śniadanie Gry Przepisy Gry Dekorowanki Gry Zręcznościowe Gry Zrób To Sam Gry Zupy