Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Pyszne Ciasto Truskawkowe – choć sezon na truskawki nie trwa za długo, z tych soczystych owoców można korzystać przez cały rok. Ciasto, które będziecie piec w tej grze, można zrobić ze zmiksowanych świeżych lub mrożonych truskawek. A w jaki sposób dowiecie się, wykonując polecenia.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.0/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 3 181 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Hamburgery Gry Zarabianie Gry Pieczenie Gry Lody Gra Ciasto Gry Kurczak Gry Pizza Gry Zrób Sałatkę Gry Owoce Gry Dekorowanki Gry Bar Gry Fast Food Gry z Czekoladą Gry Torty Gry Zrób To Sam Gry Kuchnia Gotowanie z Sarą Gry Przepisy Gry Makaron Słodkie Gry Gry Obiad Gry Zręcznościowe Gry Zupy Gry Bożonarodzeniowe Zabawy dla Dziewczynek Gry Warzywa Gry Kanapki Gry Śniadanie Barbie Gry Gra Deser