Pyszne Ciasto Truskawkowe | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Pyszne Ciasto Truskawkowe – choć sezon na truskawki nie trwa za długo, z tych soczystych owoców można korzystać przez cały rok. Ciasto, które będziecie piec w tej grze, można zrobić ze zmiksowanych świeżych lub mrożonych truskawek. A w jaki sposób dowiecie się, wykonując polecenia.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.0/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 3 433 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Zrób Sałatkę Gry Kurczak Gry Zarabianie Gry Makaron Gra Ciasto Gry Lody Gry Zręcznościowe Barbie Gry Gry Torty Gry Kanapki Gry z Czekoladą Gry Dekorowanki Gry Pizza Gry Kuchnia Gry Zrób To Sam Gry Obiad Gry Warzywa Zabawy dla Dziewczynek Gra Deser Gotowanie z Sarą Gry Bar Gry Fast Food Gry Zupy Gry Owoce Gry Śniadanie Gry Hamburgery Gry Pieczenie Słodkie Gry Gry Bożonarodzeniowe Gry Przepisy