Pyszne Ciasto Truskawkowe | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Pyszne Ciasto Truskawkowe – choć sezon na truskawki nie trwa za długo, z tych soczystych owoców można korzystać przez cały rok. Ciasto, które będziecie piec w tej grze, można zrobić ze zmiksowanych świeżych lub mrożonych truskawek. A w jaki sposób dowiecie się, wykonując polecenia.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.0/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 3 600 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Kurczak Gry Zrób To Sam Gry Warzywa Gra Deser Gry Pieczenie Gry Hamburgery Gry Pizza Zabawy dla Dziewczynek Gry Zręcznościowe Gry Torty Gra Ciasto Barbie Gry Gry Kuchnia Gry Makaron Gry Kanapki Gry Lody Gry Śniadanie Gry Ciastka Gry Fast Food Gry Bożonarodzeniowe Gry Przepisy Gotowanie z Sarą Gry z Czekoladą Gry Zrób Sałatkę Gry Zarabianie Gry Owoce Słodkie Gry Gry Obiad Gry Dekorowanki Gry Bar