Pyszna Szarlotka - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
W łatwy sposób można odróżnić jajo ugotowane od surowego? Wystarczy nimi zakręcić: ugotowane jajo będzie się szybko kręcić, zaś surowe dużo wolniej.
Trwa ładowanie gry...

Pyszna Szarlotka – poznaj przepis na pyszną szarlotkę. Wykonując instrukcje nauczysz się jak zrobić takie cudo w swojej kuchni. Różowa strzałka pokazuje, po które produkty musisz sięgać. Otwieraj szafki, łap produkt i przenieś go do właściwej miski. W tak pięknej kuchni powstają same pyszności. Powodzenia i smacznego!

Sterowanie – klikaj i przeciągaj myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.4/10 (liczba ocen: 8)
Grano już: 12 486 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Słodkie Gry Gry Lody Gry z Czekoladą Gotowanie z Sarą Gry Kanapki Gry Przepisy Gry Bar Gra Ciasto Gry Hamburgery Gry Kuchnia Barbie Gry Gry Zręcznościowe Gry Zupy Gry Makaron Gry Pieczenie Gry Dekorowanki Zabawy dla Dziewczynek Gry Zrób To Sam Gry Fast Food Gry Kurczak Gry Bożonarodzeniowe Gry Zarabianie Gry Obiad Gry Warzywa Gra Deser Gry Torty Gry Ciastka Gry Owoce Gry Zrób Sałatkę Gry Śniadanie