Pyszna Pizza - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Pyszna Pizza – udekoruj swoją własną pizze. Klikaj na ikonki po lewej stronie i zmieniaj tyle elementów ile się da. Jako pierwsze do zmiany jest tło, wybierz otoczenie najbardziej przyjazne dla Ciebie. Następnie na dole ekranu możesz wybrać rodzaj ciasta na pizze oraz wszystkie dodatki. Mieszaj, dodawaj i stwórz swoją własną pizze. Udanej zabawy!

Sterowanie – klikaj myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 6.7/10 (liczba ocen: 11)
Grano już: 7 453 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pizza

Tagos:)

Gra Deser Gotowanie z Sarą Gry Bar Gry Śniadanie Gra Ciasto Gry Bożonarodzeniowe Gry Kanapki Gry Zrób To Sam Gry Fast Food Gry Zręcznościowe Gry Zupy Gry Kuchnia Gry Torty Gry Hamburgery Zabawy dla Dziewczynek Gry Obiad Gry Ciastka Barbie Gry Gry Warzywa Gry Zarabianie Gry Pieczenie Gry Makaron Gry Dekorowanki Gry z Czekoladą Gry Lody Gry Owoce Gry Przepisy Słodkie Gry Gry Zrób Sałatkę Gry Kurczak