Pyszna Pizza - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Migdały (owoce, a dokładniej pestki owoców Migdałowca Pospolitego) mają wysoką zawartość wapnia, który odpowiada za kości i zęby. Pestki migdałowe (takie ze sklepu) są dość twarde, dlatego dobrze jest sobie je wcześniej namoczyć w wodzie wtedy łatwo obierają się ze brązowej skórki i smakują jak świeże prosto z drzewa. Z migdałów wyrabia się między innymi Marcepan.
Trwa ładowanie gry...

Pyszna Pizza – udekoruj swoją własną pizze. Klikaj na ikonki po lewej stronie i zmieniaj tyle elementów ile się da. Jako pierwsze do zmiany jest tło, wybierz otoczenie najbardziej przyjazne dla Ciebie. Następnie na dole ekranu możesz wybrać rodzaj ciasta na pizze oraz wszystkie dodatki. Mieszaj, dodawaj i stwórz swoją własną pizze. Udanej zabawy!

Sterowanie – klikaj myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 6.7/10 (liczba ocen: 11)
Grano już: 7 219 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pizza

Tagos:)

Gry Fast Food Gry Zrób Sałatkę Gra Ciasto Gry Kurczak Gry z Czekoladą Barbie Gry Gry Bożonarodzeniowe Gry Makaron Gry Śniadanie Gry Bar Gry Przepisy Gry Ciastka Gry Warzywa Gry Kuchnia Gry Zupy Gry Owoce Gry Obiad Gotowanie z Sarą Zabawy dla Dziewczynek Słodkie Gry Gry Zarabianie Gry Torty Gry Dekorowanki Gra Deser Gry Lody Gry Zrób To Sam Gry Kanapki Gry Hamburgery Gry Pieczenie Gry Zręcznościowe