Pyszna Kanapka - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Pyszna Kanapka – lubisz przyrządzać super piętrowe kanapki? Dużo pysznych dodatków, takich jak sałata, wędlina, bekon, ser, pomidor, ogórek… wszystkie te dodatki sprawiają, że zwykła kanapka zamienia się w pyszną przygodę. Zrób swoją z tego co najbardziej lubisz.

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.6/10 (liczba ocen: 9)
Grano już: 10 029 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Śniadanie Barbie Gry Gry Bar Gry Kanapki Gry Zręcznościowe Gry Zrób To Sam Gry Torty Gry Zupy Gry Fast Food Gry Bożonarodzeniowe Gry Lody Gry Owoce Gry Ciastka Słodkie Gry Gry Hamburgery Gry Zrób Sałatkę Gry Przepisy Gry Zarabianie Gry Pieczenie Gry Kurczak Zabawy dla Dziewczynek Gra Ciasto Gry Obiad Gra Deser Gry Kuchnia Gry Warzywa Gry z Czekoladą Gry Makaron Gry Dekorowanki Gotowanie z Sarą