Pycha Pudding - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Pycha Pudding – przed Wami pyszny pudding, czyli bardzo smaczny rodzaj deseru. Na początku gry wybieramy jaki pudding chcemy wykonać, albo pudding bananowy, albo pudding z chleba – bardzo popularny w Wielkiej Brytanii. Kiedy już zdecydujecie, będziecie kroić, siekać i obierać. U góry ekranu gry narysowane są czynności, które należy wykonać. Tak więc przeciągnijcie myszką jabłko na deskę, użyjcie noża i obieraczki itd. Super przepis gwarantowany.

Sterowanie – klikaj i przeciągaj myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.5/10 (liczba ocen: 10)
Grano już: 7 900 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Zręcznościowe Zabawy dla Dziewczynek Barbie Gry Gry Śniadanie Gry Torty Gotowanie z Sarą Gry Makaron Gra Ciasto Gry Zarabianie Gry Ciastka Gry Lody Gry Zrób To Sam Gry Warzywa Gry Obiad Gry Dekorowanki Gry Zrób Sałatkę Gra Deser Gry Bożonarodzeniowe Gry Owoce Gry Pieczenie Gry Fast Food Gry Kanapki Gry Kuchnia Gry Zupy Gry Bar Gry Hamburgery Słodkie Gry Gry z Czekoladą Gry Przepisy Gry Kurczak