Pycha Pudding - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Róża Cukrowa to ogólna nazwa Róży Stulistnej (Rosa Centifolia) i Róży Pomarszczonej (Rosa Rugosa), których to płatki idealnie nadają się na konfiturę (dżem różany) wykorzystywaną np. do pączków, ciast i deserów. Zarówno płatki jak i owoce róży cukrowej są cennym i bogatym źródłem witaminy C.
Trwa ładowanie gry...

Pycha Pudding – przed Wami pyszny pudding, czyli bardzo smaczny rodzaj deseru. Na początku gry wybieramy jaki pudding chcemy wykonać, albo pudding bananowy, albo pudding z chleba – bardzo popularny w Wielkiej Brytanii. Kiedy już zdecydujecie, będziecie kroić, siekać i obierać. U góry ekranu gry narysowane są czynności, które należy wykonać. Tak więc przeciągnijcie myszką jabłko na deskę, użyjcie noża i obieraczki itd. Super przepis gwarantowany.

Sterowanie – klikaj i przeciągaj myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.6/10 (liczba ocen: 11)
Grano już: 8 296 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Zręcznościowe Gry Przepisy Gry Kuchnia Gotowanie z Sarą Gry Makaron Gry Bożonarodzeniowe Gry Zrób Sałatkę Słodkie Gry Gra Ciasto Gry Śniadanie Gry Warzywa Barbie Gry Gry Ciastka Gry Kurczak Gry Zarabianie Gry Lody Zabawy dla Dziewczynek Gry Owoce Gry Kanapki Gry Fast Food Gra Deser Gry Hamburgery Gry z Czekoladą Gry Bar Gry Pieczenie Gry Obiad Gry Torty Gry Dekorowanki Gry Zupy Gry Zrób To Sam