Puff Pastry - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Puff Pastry – ta gra powinna zaciekawić Was sama swoją nazwą. Koniecznie zobaczcie co kryje się pod tym pysznie wyglądającym deserem. Na początku, zanim przystąpicie do pieczenia i mieszania składników musicie znaleźć sobie wszystko w kuchni. Po prawej stronie widzicie akcesoria kuchenne lub produkty, których aktualnie potrzebujecie, a więc odnajdźcie je, a potem czas na pieczenia!

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.7/10 (liczba ocen: 29)
Grano już: 10 047 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Kanapki Gry Przepisy Gry z Czekoladą Gry Bar Gra Deser Gry Zarabianie Gra Ciasto Gry Pieczenie Gry Hamburgery Gry Lody Gry Obiad Gry Kurczak Barbie Gry Gry Warzywa Gry Bożonarodzeniowe Gry Owoce Słodkie Gry Gry Zrób Sałatkę Gry Zręcznościowe Gry Śniadanie Gry Kuchnia Gry Makaron Gry Dekorowanki Gry Ciastka Gry Fast Food Gotowanie z Sarą Gry Zupy Gry Zrób To Sam Gry Torty Zabawy dla Dziewczynek