Puff Pastry | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Puff Pastry – ta gra powinna zaciekawić Was sama swoją nazwą. Koniecznie zobaczcie co kryje się pod tym pysznie wyglądającym deserem. Na początku, zanim przystąpicie do pieczenia i mieszania składników musicie znaleźć sobie wszystko w kuchni. Po prawej stronie widzicie akcesoria kuchenne lub produkty, których aktualnie potrzebujecie, a więc odnajdźcie je, a potem czas na pieczenia!

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.7/10 (liczba ocen: 29)
Grano już: 9 798 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Przepisy Gry Warzywa Gry Hamburgery Gotowanie z Sarą Gry Fast Food Gry Zarabianie Gry Dekorowanki Gry Kanapki Gry Zręcznościowe Gry Kuchnia Gry Owoce Gry Torty Gra Deser Gry Makaron Gry Lody Gry Obiad Gry Bożonarodzeniowe Barbie Gry Gry z Czekoladą Gry Zrób Sałatkę Gry Śniadanie Gry Kurczak Słodkie Gry Gry Pieczenie Gra Ciasto Gry Bar Zabawy dla Dziewczynek Gry Ciastka Gry Zrób To Sam Gry Zupy