Puff Pastry - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Puff Pastry – ta gra powinna zaciekawić Was sama swoją nazwą. Koniecznie zobaczcie co kryje się pod tym pysznie wyglądającym deserem. Na początku, zanim przystąpicie do pieczenia i mieszania składników musicie znaleźć sobie wszystko w kuchni. Po prawej stronie widzicie akcesoria kuchenne lub produkty, których aktualnie potrzebujecie, a więc odnajdźcie je, a potem czas na pieczenia!

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.8/10 (liczba ocen: 31)
Grano już: 10 917 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Śniadanie Gry Zrób Sałatkę Gry Zarabianie Słodkie Gry Gry Kurczak Gry Zręcznościowe Gry Obiad Gry Fast Food Gry Pieczenie Gry Torty Gra Deser Gry z Czekoladą Gry Makaron Zabawy dla Dziewczynek Gry Zrób To Sam Gry Lody Gry Warzywa Gry Kanapki Gry Hamburgery Gotowanie z Sarą Gry Bar Gry Ciastka Gry Przepisy Gry Kuchnia Barbie Gry Gry Zupy Gry Dekorowanki Gry Bożonarodzeniowe Gry Owoce Gra Ciasto