Pudding Mango - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Pudding Mango – podążaj za instrukcjami i stwórz niesamowicie pyszny pudding o smaku mango. Spróbuj ukończyć każdy poziom jak najszybciej, aby dostać bonus. Musisz być czujny i uważny, gdyż znalezienie potrzebnych przyrządów w szafkach nie jest takie proste. Powodzenia i udanej zabawy!

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.4/10 (liczba ocen: 8)
Grano już: 10 210 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Słodkie Gry Gry Przepisy Gry Kuchnia Gry Hamburgery Gry Bożonarodzeniowe Gotowanie z Sarą Gry Dekorowanki Gry Fast Food Gry Warzywa Gry Zarabianie Gry Kurczak Gry z Czekoladą Barbie Gry Gry Zupy Gry Obiad Gry Owoce Gry Zręcznościowe Gra Ciasto Gry Zrób To Sam Gry Zrób Sałatkę Gry Torty Gry Kanapki Gry Pieczenie Zabawy dla Dziewczynek Gry Lody Gry Makaron Gra Deser Gry Bar Gry Ciastka Gry Śniadanie