Pudding Mango - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Pudding Mango – podążaj za instrukcjami i stwórz niesamowicie pyszny pudding o smaku mango. Spróbuj ukończyć każdy poziom jak najszybciej, aby dostać bonus. Musisz być czujny i uważny, gdyż znalezienie potrzebnych przyrządów w szafkach nie jest takie proste. Powodzenia i udanej zabawy!

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.4/10 (liczba ocen: 8)
Grano już: 10 047 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Lody Gry Przepisy Gry Hamburgery Gry Pieczenie Gry Zupy Gra Deser Gry z Czekoladą Gry Zręcznościowe Gry Śniadanie Gry Obiad Barbie Gry Słodkie Gry Gry Zrób Sałatkę Gry Zarabianie Zabawy dla Dziewczynek Gry Torty Gry Ciastka Gry Bar Gry Warzywa Gry Dekorowanki Gry Fast Food Gotowanie z Sarą Gry Makaron Gry Kurczak Gry Bożonarodzeniowe Gra Ciasto Gry Kanapki Gry Kuchnia Gry Zrób To Sam Gry Owoce