Pudding Chlebowy - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Pierwsza pizza powstała w 1889 roku w Neapolu, a jej głównymi składnikami były: pomidory, ser mozarella i bazylia, które jednoznacznie kojarzą się z barwami narodowymi Włoch. Pizzę przygotował tamtejszy kucharz na cześć królowej Małgorzaty (Margherita di Savoia) odwiedzającej Neapol - stąd najpopularniejsza na świecie pizza Margherita.
Trwa ładowanie gry...

Pudding Chlebowy – razem z sympatycznym psiakiem przygotowujemy pudding chlebowy. Mimo tego, że głównym składnikiem jest chleb, ten pudding jest na słodko! Jest to pyszny deser,. który możecie zrobić w domu. Nad niektórymi akcesoriami pojawiają się białe chmurki z napisami, podpowiada nam to, na którą rzecz należy kliknąć, aby piesek po nią sięgnął, coś wsypał lub wlał. Pomóżmy mu przygotować ten wyjątkowy przysmak.

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.0/10 (liczba ocen: 8)
Grano już: 4 336 razy

Inne gry w kategorii: Gry Zwierzęta i Gotowanie

Tagos:)

Zabawy dla Dziewczynek Gry z Czekoladą Gry Kurczak Gry Ciastka Gry Przepisy Gry Lody Gra Deser Gotowanie z Sarą Gry Kuchnia Gra Ciasto Gry Owoce Gry Bożonarodzeniowe Gry Śniadanie Barbie Gry Gry Fast Food Gry Zrób To Sam Gry Warzywa Gry Torty Słodkie Gry Gry Hamburgery Gry Obiad Gry Makaron Gry Zręcznościowe Gry Dekorowanki Gry Bar Gry Zarabianie Gry Kanapki Gry Zupy Gry Zrób Sałatkę Gry Pieczenie