Pudding Chlebowy - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Róża Cukrowa to ogólna nazwa Róży Stulistnej (Rosa Centifolia) i Róży Pomarszczonej (Rosa Rugosa), których to płatki idealnie nadają się na konfiturę (dżem różany) wykorzystywaną np. do pączków, ciast i deserów. Zarówno płatki jak i owoce róży cukrowej są cennym i bogatym źródłem witaminy C.
Trwa ładowanie gry...

Pudding Chlebowy – razem z sympatycznym psiakiem przygotowujemy pudding chlebowy. Mimo tego, że głównym składnikiem jest chleb, ten pudding jest na słodko! Jest to pyszny deser,. który możecie zrobić w domu. Nad niektórymi akcesoriami pojawiają się białe chmurki z napisami, podpowiada nam to, na którą rzecz należy kliknąć, aby piesek po nią sięgnął, coś wsypał lub wlał. Pomóżmy mu przygotować ten wyjątkowy przysmak.

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.0/10 (liczba ocen: 8)
Grano już: 4 179 razy

Inne gry w kategorii: Gry Zwierzęta i Gotowanie

Tagos:)

Gry Lody Gry Kanapki Gra Deser Gry Ciastka Gry Kuchnia Gry Dekorowanki Gry Zrób To Sam Gotowanie z Sarą Gry Śniadanie Gra Ciasto Gry Zrób Sałatkę Gry Fast Food Gry Bożonarodzeniowe Gry Warzywa Gry Pieczenie Gry Zręcznościowe Barbie Gry Zabawy dla Dziewczynek Gry Przepisy Gry Obiad Gry Owoce Słodkie Gry Gry Bar Gry Hamburgery Gry Kurczak Gry Makaron Gry Zupy Gry z Czekoladą Gry Torty Gry Zarabianie