Pudding Chlebowy - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Migdały (owoce, a dokładniej pestki owoców Migdałowca Pospolitego) mają wysoką zawartość wapnia, który odpowiada za kości i zęby. Pestki migdałowe (takie ze sklepu) są dość twarde, dlatego dobrze jest sobie je wcześniej namoczyć w wodzie wtedy łatwo obierają się ze brązowej skórki i smakują jak świeże prosto z drzewa. Z migdałów wyrabia się między innymi Marcepan.
Trwa ładowanie gry...

Pudding Chlebowy – razem z sympatycznym psiakiem przygotowujemy pudding chlebowy. Mimo tego, że głównym składnikiem jest chleb, ten pudding jest na słodko! Jest to pyszny deser,. który możecie zrobić w domu. Nad niektórymi akcesoriami pojawiają się białe chmurki z napisami, podpowiada nam to, na którą rzecz należy kliknąć, aby piesek po nią sięgnął, coś wsypał lub wlał. Pomóżmy mu przygotować ten wyjątkowy przysmak.

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.0/10 (liczba ocen: 8)
Grano już: 4 444 razy

Inne gry w kategorii: Gry Zwierzęta i Gotowanie

Tagos:)

Gry Makaron Gry Dekorowanki Gry Śniadanie Gry Kuchnia Gry Zrób To Sam Gra Deser Gry Bożonarodzeniowe Gry Hamburgery Gry Zręcznościowe Gry Kanapki Gry Lody Gry Fast Food Gry Przepisy Słodkie Gry Gry Bar Gry Warzywa Gry Obiad Gry Zupy Gry z Czekoladą Gra Ciasto Barbie Gry Gry Ciastka Zabawy dla Dziewczynek Gry Kurczak Gry Zrób Sałatkę Gry Owoce Gry Pieczenie Gotowanie z Sarą Gry Torty Gry Zarabianie