Pudding Chlebowy - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Czarne Oliwki to są te same oliwki co Zielone z tym że oliwki czarne zbierane są później. Oliwki zielone, czarne czy fioletowoczarne są oczywiście jadalne i najczęściej wykorzystuje się je do przygotowania przeróżnych potraw. Jednak najważniejszym zastosowaniem oliwek jest (jak wskazuje ich nazwa) otrzymywanie oliwy - Oliwa z oliwek.
Trwa ładowanie gry...

Pudding Chlebowy – razem z sympatycznym psiakiem przygotowujemy pudding chlebowy. Mimo tego, że głównym składnikiem jest chleb, ten pudding jest na słodko! Jest to pyszny deser,. który możecie zrobić w domu. Nad niektórymi akcesoriami pojawiają się białe chmurki z napisami, podpowiada nam to, na którą rzecz należy kliknąć, aby piesek po nią sięgnął, coś wsypał lub wlał. Pomóżmy mu przygotować ten wyjątkowy przysmak.

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.0/10 (liczba ocen: 8)
Grano już: 4 084 razy

Inne gry w kategorii: Gry Zwierzęta i Gotowanie

Tagos:)

Gry Hamburgery Gry Bożonarodzeniowe Gry Warzywa Gry Lody Gry Kanapki Gry Bar Gotowanie z Sarą Gry Przepisy Gry Zręcznościowe Gry Zrób Sałatkę Gry Śniadanie Gry Kurczak Gry Makaron Zabawy dla Dziewczynek Gra Ciasto Gry Fast Food Gry Zrób To Sam Gry Owoce Gry Kuchnia Gry Zarabianie Gry Torty Gry Pieczenie Gra Deser Gry Dekorowanki Barbie Gry Gry z Czekoladą Gry Zupy Słodkie Gry Gry Obiad Gry Ciastka