Pudding Chlebowy | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Czarne Oliwki to są te same oliwki co Zielone z tym że oliwki czarne zbierane są później. Oliwki zielone, czarne czy fioletowoczarne są oczywiście jadalne i najczęściej wykorzystuje się je do przygotowania przeróżnych potraw. Jednak najważniejszym zastosowaniem oliwek jest (jak wskazuje ich nazwa) otrzymywanie oliwy - Oliwa z oliwek.
Trwa ładowanie gry...

Pudding Chlebowy – razem z sympatycznym psiakiem przygotowujemy pudding chlebowy. Mimo tego, że głównym składnikiem jest chleb, ten pudding jest na słodko! Jest to pyszny deser,. który możecie zrobić w domu. Nad niektórymi akcesoriami pojawiają się białe chmurki z napisami, podpowiada nam to, na którą rzecz należy kliknąć, aby piesek po nią sięgnął, coś wsypał lub wlał. Pomóżmy mu przygotować ten wyjątkowy przysmak.

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.0/10 (liczba ocen: 8)
Grano już: 4 003 razy

Inne gry w kategorii: Gry Zwierzęta i Gotowanie

Tagos:)

Gry Pieczenie Gry Bożonarodzeniowe Gry Fast Food Barbie Gry Gry Kuchnia Gry Kanapki Gry Bar Gry Zrób Sałatkę Gry Śniadanie Gry Zręcznościowe Gry Makaron Gry Lody Gry Warzywa Gra Deser Gry Owoce Gry Przepisy Gra Ciasto Gotowanie z Sarą Gry Torty Słodkie Gry Gry Zupy Gry Obiad Gry Hamburgery Gry Kurczak Gry Dekorowanki Gry Ciastka Gry z Czekoladą Gry Zrób To Sam Gry Zarabianie Zabawy dla Dziewczynek