Pudding Chlebowy - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Pudding Chlebowy – razem z sympatycznym psiakiem przygotowujemy pudding chlebowy. Mimo tego, że głównym składnikiem jest chleb, ten pudding jest na słodko! Jest to pyszny deser,. który możecie zrobić w domu. Nad niektórymi akcesoriami pojawiają się białe chmurki z napisami, podpowiada nam to, na którą rzecz należy kliknąć, aby piesek po nią sięgnął, coś wsypał lub wlał. Pomóżmy mu przygotować ten wyjątkowy przysmak.

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.0/10 (liczba ocen: 8)
Grano już: 4 040 razy

Inne gry w kategorii: Gry Zwierzęta i Gotowanie

Tagos:)

Słodkie Gry Gry Zrób Sałatkę Gry Śniadanie Gry Kanapki Gra Ciasto Gry z Czekoladą Gry Torty Gry Obiad Gry Fast Food Gry Ciastka Zabawy dla Dziewczynek Gry Bożonarodzeniowe Gry Makaron Gry Zarabianie Gry Owoce Gry Kuchnia Gry Zręcznościowe Gry Zupy Gry Kurczak Barbie Gry Gry Przepisy Gry Dekorowanki Gry Bar Gry Hamburgery Gry Pieczenie Gra Deser Gotowanie z Sarą Gry Lody Gry Warzywa Gry Zrób To Sam