Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Pudding Chlebowy – razem z sympatycznym psiakiem przygotowujemy pudding chlebowy. Mimo tego, że głównym składnikiem jest chleb, ten pudding jest na słodko! Jest to pyszny deser,. który możecie zrobić w domu. Nad niektórymi akcesoriami pojawiają się białe chmurki z napisami, podpowiada nam to, na którą rzecz należy kliknąć, aby piesek po nią sięgnął, coś wsypał lub wlał. Pomóżmy mu przygotować ten wyjątkowy przysmak.

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.0/10 (liczba ocen: 8)
Grano już: 3 833 razy

Inne gry w kategorii: Gry Zwierzęta i Gotowanie

Tagos:)

Gry Warzywa Gry z Czekoladą Gry Kuchnia Gry Kurczak Gry Dekorowanki Gry Zrób Sałatkę Gry Pizza Gry Zarabianie Gry Lody Gry Owoce Gry Makaron Gry Zrób To Sam Gry Hamburgery Gry Bar Gry Przepisy Słodkie Gry Gry Ciastka Gry Śniadanie Gra Ciasto Zabawy dla Dziewczynek Barbie Gry Gry Fast Food Gry Torty Gry Bożonarodzeniowe Gry Obiad Gry Pieczenie Gra Deser Gry Zręcznościowe Gry Kanapki Gotowanie z Sarą