Pudding Chlebowy - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak to jest z tym jedzonkiem na Słowacji? Na śniadanie, które po słowacku to Rańajky, możemy zjeść jajecznicę (Prażenica) ze świeżym chlebem (Chlieb Cerstvy) to tego wypić herbatkę czyli Ćaj. Na obiad (Obed) proponujemy frytki (Hranolki) i warzywa (Zelenina) z sosem (Omaćka), natomiast na deser lody (Zmrzlina). Na kolację (Većera) proponujemy zdrowy sok (Dżus) i ewentualnie kanapkę (Oblożeny Chlebićek). Pozostaje tylko życzyć Smacznego! (Dobrú Chuť!)
Trwa ładowanie gry...

Pudding Chlebowy – razem z sympatycznym psiakiem przygotowujemy pudding chlebowy. Mimo tego, że głównym składnikiem jest chleb, ten pudding jest na słodko! Jest to pyszny deser,. który możecie zrobić w domu. Nad niektórymi akcesoriami pojawiają się białe chmurki z napisami, podpowiada nam to, na którą rzecz należy kliknąć, aby piesek po nią sięgnął, coś wsypał lub wlał. Pomóżmy mu przygotować ten wyjątkowy przysmak.

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.0/10 (liczba ocen: 8)
Grano już: 4 283 razy

Inne gry w kategorii: Gry Zwierzęta i Gotowanie

Tagos:)

Gry Torty Gry Kuchnia Gry z Czekoladą Gotowanie z Sarą Gry Kanapki Barbie Gry Gry Zręcznościowe Gry Zrób Sałatkę Gry Bożonarodzeniowe Słodkie Gry Gry Ciastka Gry Dekorowanki Gry Hamburgery Gra Deser Gry Zrób To Sam Gry Owoce Gry Makaron Gry Zarabianie Gry Obiad Gry Śniadanie Gry Kurczak Zabawy dla Dziewczynek Gry Warzywa Gry Bar Gry Zupy Gry Przepisy Gry Lody Gry Pieczenie Gry Fast Food Gra Ciasto