Psie Śniadanko - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Psie Śniadanko – pewien piesek postanowił przygotować śniadanie swoim właścicielom. Z twoją pomocą na pewno zdąży upiec chlebowo-bekonowe koszyczki z jajkiem zanim wstaną wszyscy domownicy.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 2 038 razy

Inne gry w kategorii: Gry Zwierzęta i Gotowanie

Tagos:)

Gry Dekorowanki Barbie Gry Gry Hamburgery Zabawy dla Dziewczynek Gry Warzywa Gry Torty Gry Ciastka Gry Kurczak Gry Zręcznościowe Gotowanie z Sarą Gry Lody Gry Kuchnia Słodkie Gry Gry Pieczenie Gry Bar Gry Owoce Gry Przepisy Gry Kanapki Gry z Czekoladą Gry Fast Food Gra Deser Gry Bożonarodzeniowe Gry Obiad Gra Ciasto Gry Śniadanie Gry Zrób Sałatkę Gry Zarabianie Gry Zrób To Sam Gry Zupy Gry Makaron