Przysmaki dla Kolędników - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Przysmaki dla Kolędników – przygotuj zamówione ciasta dla kolędników. Twoim zadaniem jest dobrze przyjrzeć się obrazkowi ciasta, które zamawia klient i na pierwszej maszynie kliknąć wybrany kolor biszkoptu, przenieść ciasto pod drugą maszynę, tam wybrać polewę itd. Kiedy całe ciasto będzie gotowe przenosimy je na postać klienta. Nie pozwól, aby kolędnicy odeszli z pustymi rękami.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 3 767 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Zarabianie Gry Kanapki Gry Bar Słodkie Gry Gry Pieczenie Zabawy dla Dziewczynek Gry Torty Gry Zrób Sałatkę Gry Obiad Gry Zupy Gry Zręcznościowe Gry Kuchnia Gry Kurczak Gry Lody Gry Warzywa Gry Bożonarodzeniowe Gra Deser Gry Śniadanie Gry Przepisy Gry z Czekoladą Gry Ciastka Gry Hamburgery Gry Makaron Gry Zrób To Sam Gry Dekorowanki Gra Ciasto Gotowanie z Sarą Barbie Gry Gry Fast Food Gry Owoce