Przysmak Małpki - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Przysmak Małpki – zobacz jakie jest ulubione danie małpki. Zadziwi Cię jak łatwo małpka porusza się po swojej kuchni. To prawdziwy mistrz kuchni, a danie które przygotowuje robi dla całego zoo. Pomóż jej, a przy okazji zobacz jak robi się pyszne ciasto.

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 6.0/10 (liczba ocen: 12)
Grano już: 7 722 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Słodkie Gry Gry Dekorowanki Gry Zrób To Sam Gry Śniadanie Gotowanie z Sarą Gry Makaron Zabawy dla Dziewczynek Gry Hamburgery Gry Zrób Sałatkę Gra Deser Gry Przepisy Gry Lody Gry Zupy Gry Torty Gry Ciastka Gry Kurczak Gry Bar Gra Ciasto Gry Obiad Gry Bożonarodzeniowe Barbie Gry Gry Zręcznościowe Gry Pieczenie Gry Fast Food Gry Kuchnia Gry Zarabianie Gry Owoce Gry z Czekoladą Gry Warzywa Gry Kanapki