Przysmak Małpki - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Przysmak Małpki – zobacz jakie jest ulubione danie małpki. Zadziwi Cię jak łatwo małpka porusza się po swojej kuchni. To prawdziwy mistrz kuchni, a danie które przygotowuje robi dla całego zoo. Pomóż jej, a przy okazji zobacz jak robi się pyszne ciasto.

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 6.0/10 (liczba ocen: 12)
Grano już: 8 124 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Ciastka Gotowanie z Sarą Gra Deser Barbie Gry Gry Dekorowanki Gry Zupy Gry Zarabianie Gry Zrób Sałatkę Gry Zrób To Sam Gry Torty Zabawy dla Dziewczynek Gry Bożonarodzeniowe Gry Kurczak Gry Hamburgery Gry Lody Gry Warzywa Gry Owoce Gry Obiad Gry Przepisy Gry Kuchnia Gry Pieczenie Gry Bar Gra Ciasto Gry Makaron Gry z Czekoladą Gry Śniadanie Gry Zręcznościowe Gry Kanapki Słodkie Gry Gry Fast Food