Przysmak Małpki - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Przysmak Małpki – zobacz jakie jest ulubione danie małpki. Zadziwi Cię jak łatwo małpka porusza się po swojej kuchni. To prawdziwy mistrz kuchni, a danie które przygotowuje robi dla całego zoo. Pomóż jej, a przy okazji zobacz jak robi się pyszne ciasto.

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 6.0/10 (liczba ocen: 12)
Grano już: 7 897 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Fast Food Gry Kanapki Gry Zręcznościowe Gra Deser Gry Zrób To Sam Gry Ciastka Gry Dekorowanki Zabawy dla Dziewczynek Gry Owoce Gry Kuchnia Gry z Czekoladą Gry Kurczak Słodkie Gry Gry Warzywa Gry Hamburgery Gry Torty Gry Śniadanie Gry Bożonarodzeniowe Gry Lody Gry Bar Gry Obiad Gry Pieczenie Gry Przepisy Barbie Gry Gry Zupy Gry Makaron Gry Zrób Sałatkę Gry Zarabianie Gra Ciasto Gotowanie z Sarą