Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Przyjęcie Niespodzianka Doli (Doli Surprise Party Cake) – Doli chciała zrobić dziś przyjęcie niespodziankę dla swoich przyjaciół. Podstawą każdej takiej imprezy jest ciasto. Tylko, jak dogodzić wszystkim, skoro każdy ma inne smaki i upodobania. Podejmij się wyzwania i sprawdź czy potrafisz dopasować dla każdego z gości idealny zestaw.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 259 razy

Inne gry w kategorii: Gry Ciastka i Ciasteczka

Tagos:)

Gra Ciasto Gry Bar Słodkie Gry Gry Kanapki Gry Zupy Gry Kurczak Gry z Czekoladą Gry Zrób Sałatkę Gry Śniadanie Gry Hamburgery Gry Bożonarodzeniowe Gry Kuchnia Gry Zrób To Sam Zabawy dla Dziewczynek Gry Lody Barbie Gry Gry Makaron Gry Przepisy Gry Warzywa Gry Pieczenie Gra Deser Gry Dekorowanki Gry Fast Food Gry Zręcznościowe Gotowanie z Sarą Gry Torty Gry Zarabianie Gry Obiad Gry Owoce Gry Ciastka