Przyjęcie Niespodzianka Doli - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jeśli chcesz się pozbyć skórki z pomidora: natnij górę pomidorka w krzyżyk, potem zanurz we wrzątku na ok. 1-2 min, a następnie zanurz na chwilkę w zimnej wodzie. Skórkę wystarczy pociągnąć od miejsca nacięcia. Z tą metodą żadna skórka na pomidorze nie ma szans.:)
Trwa ładowanie gry...

Przyjęcie Niespodzianka Doli (Doli Surprise Party Cake) – Doli chciała zrobić dziś przyjęcie niespodziankę dla swoich przyjaciół. Podstawą każdej takiej imprezy jest ciasto. Tylko, jak dogodzić wszystkim, skoro każdy ma inne smaki i upodobania. Podejmij się wyzwania i sprawdź czy potrafisz dopasować dla każdego z gości idealny zestaw.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 1 301 razy

Inne gry w kategorii: Gry Ciastka i Ciasteczka

Tagos:)

Gra Ciasto Gry Przepisy Gry Fast Food Gry Zręcznościowe Zabawy dla Dziewczynek Gry Owoce Gry Zarabianie Gry Zrób Sałatkę Gry Zrób To Sam Gotowanie z Sarą Gry Śniadanie Gry Kurczak Gry Dekorowanki Gry Kanapki Gry Torty Gry Hamburgery Gry z Czekoladą Gra Deser Słodkie Gry Gry Lody Gry Warzywa Gry Ciastka Gry Zupy Gry Pieczenie Gry Makaron Barbie Gry Gry Bożonarodzeniowe Gry Bar Gry Kuchnia Gry Obiad