Przyjaciele Pisanki | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Przyjaciele Pisanki – poznaj grupę prawdziwych pisankowych przyjaciół. Klikaj na ikonki wokół nich, a potem na pojawiające się opcje do zmiany ich wyglądu. Możesz zmienić naprawdę wiele: wzorek, oczy, usta, dać im fikuśne kapelusiki i wprowadzić je w świąteczny nastrój wielkanocny. Udanej zabawy!

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.7/10 (liczba ocen: 11)
Grano już: 3 839 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Ciastka Gry Bar Gry Hamburgery Gry Fast Food Gry Dekorowanki Gry Zręcznościowe Gry Owoce Gry Zrób Sałatkę Słodkie Gry Barbie Gry Gry Bożonarodzeniowe Gry Pieczenie Gry Zarabianie Gotowanie z Sarą Gry Makaron Gra Ciasto Gry Kuchnia Zabawy dla Dziewczynek Gry Pizza Gry Śniadanie Gry Kanapki Gry Lody Gry Obiad Gra Deser Gry Przepisy Gry Kurczak Gry Zrób To Sam Gry Torty Gry z Czekoladą Gry Warzywa