Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Przyjaciele Pisanki – poznaj grupę prawdziwych pisankowych przyjaciół. Klikaj na ikonki wokół nich, a potem na pojawiające się opcje do zmiany ich wyglądu. Możesz zmienić naprawdę wiele: wzorek, oczy, usta, dać im fikuśne kapelusiki i wprowadzić je w świąteczny nastrój wielkanocny. Udanej zabawy!

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.7/10 (liczba ocen: 11)
Grano już: 3 927 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Zrób Sałatkę Gry Dekorowanki Gry z Czekoladą Gry Torty Gra Deser Gry Kuchnia Gry Warzywa Gry Hamburgery Gry Zarabianie Barbie Gry Gotowanie z Sarą Gry Ciastka Gry Lody Gry Przepisy Gry Bożonarodzeniowe Zabawy dla Dziewczynek Gry Kurczak Gry Owoce Gry Makaron Gry Obiad Gry Śniadanie Gry Zręcznościowe Gry Zrób To Sam Gry Pieczenie Słodkie Gry Gry Bar Gry Kanapki Gry Pizza Gra Ciasto Gry Fast Food