Przyjaciele Pisanki - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Przyjaciele Pisanki – poznaj grupę prawdziwych pisankowych przyjaciół. Klikaj na ikonki wokół nich, a potem na pojawiające się opcje do zmiany ich wyglądu. Możesz zmienić naprawdę wiele: wzorek, oczy, usta, dać im fikuśne kapelusiki i wprowadzić je w świąteczny nastrój wielkanocny. Udanej zabawy!

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.7/10 (liczba ocen: 11)
Grano już: 4 531 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gra Ciasto Gry Makaron Gry Bożonarodzeniowe Gotowanie z Sarą Gry Przepisy Gry Fast Food Gry Bar Gry Zręcznościowe Gry Hamburgery Gry Warzywa Gry Obiad Gry Owoce Zabawy dla Dziewczynek Słodkie Gry Gra Deser Gry Kurczak Gry z Czekoladą Gry Śniadanie Gry Kuchnia Gry Ciastka Gry Zarabianie Gry Torty Barbie Gry Gry Kanapki Gry Lody Gry Zrób To Sam Gry Zrób Sałatkę Gry Pieczenie Gry Zupy Gry Dekorowanki