Przyjaciele Pisanki | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Przyjaciele Pisanki – poznaj grupę prawdziwych pisankowych przyjaciół. Klikaj na ikonki wokół nich, a potem na pojawiające się opcje do zmiany ich wyglądu. Możesz zmienić naprawdę wiele: wzorek, oczy, usta, dać im fikuśne kapelusiki i wprowadzić je w świąteczny nastrój wielkanocny. Udanej zabawy!

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.4/10 (liczba ocen: 10)
Grano już: 3 644 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Kuchnia Gry Makaron Gry Kanapki Gra Deser Gry Warzywa Gotowanie z Sarą Gry Torty Gry z Czekoladą Gry Zrób Sałatkę Gry Bar Gry Pizza Gry Lody Gry Pieczenie Gry Bożonarodzeniowe Gry Kurczak Gry Obiad Gry Przepisy Gry Zarabianie Gry Owoce Barbie Gry Gry Zupy Słodkie Gry Gry Dekorowanki Gry Śniadanie Gry Hamburgery Zabawy dla Dziewczynek Gry Zrób To Sam Gra Ciasto Gry Fast Food Gry Zręcznościowe