Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Przyjaciele Pisanki – poznaj grupę prawdziwych pisankowych przyjaciół. Klikaj na ikonki wokół nich, a potem na pojawiające się opcje do zmiany ich wyglądu. Możesz zmienić naprawdę wiele: wzorek, oczy, usta, dać im fikuśne kapelusiki i wprowadzić je w świąteczny nastrój wielkanocny. Udanej zabawy!

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.4/10 (liczba ocen: 10)
Grano już: 3 555 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Pieczenie Gra Deser Gry Zręcznościowe Gry Bar Gry Lody Gry Kurczak Gry Zrób To Sam Gry z Czekoladą Gry Owoce Gotowanie z Sarą Gry Kuchnia Gry Kanapki Gry Zupy Gry Obiad Gry Pizza Barbie Gry Gry Zrób Sałatkę Gry Śniadanie Gry Torty Gry Hamburgery Gry Fast Food Gry Makaron Gry Przepisy Zabawy dla Dziewczynek Gra Ciasto Słodkie Gry Gry Dekorowanki Gry Bożonarodzeniowe Gry Warzywa Gry Zarabianie