Przyjaciele Pisanki - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Przyjaciele Pisanki – poznaj grupę prawdziwych pisankowych przyjaciół. Klikaj na ikonki wokół nich, a potem na pojawiające się opcje do zmiany ich wyglądu. Możesz zmienić naprawdę wiele: wzorek, oczy, usta, dać im fikuśne kapelusiki i wprowadzić je w świąteczny nastrój wielkanocny. Udanej zabawy!

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.7/10 (liczba ocen: 11)
Grano już: 4 680 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Słodkie Gry Gry Pieczenie Gry Ciastka Gotowanie z Sarą Gry Lody Gry Owoce Gry Bożonarodzeniowe Gry Obiad Gry Torty Gry Makaron Gry Przepisy Gry Dekorowanki Gry Śniadanie Barbie Gry Gry Kurczak Gry Zarabianie Gra Ciasto Gry Zupy Gry Zrób To Sam Gry Warzywa Gry Bar Gry Zrób Sałatkę Gra Deser Gry Fast Food Gry Hamburgery Zabawy dla Dziewczynek Gry Kanapki Gry z Czekoladą Gry Zręcznościowe Gry Kuchnia