Przepyszne Cannelloni - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Przepyszne Cannelloni – pomóż tej sympatycznej dziewczynce przygotować pyszny obiadek niedzielny dla całej rodzinny. Będzie to włoskie danie, a w roli głównej występuje tutaj makaron cannelloni. Makaron ten będzie wypełniony mięskiem i sosem pomidorowym. Wszystko zapieczone i posypane żółtym serem stworzy rozpływającą się w buzi kompozycje smaków i aromatów. Zobacz jak wykonać to danie krok po kroku.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.9/10 (liczba ocen: 20)
Grano już: 8 058 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Bar Gry Przepisy Gry Torty Gry Warzywa Gry z Czekoladą Gry Zręcznościowe Gry Zupy Gry Śniadanie Słodkie Gry Gry Dekorowanki Gry Bożonarodzeniowe Gry Zarabianie Gry Zrób Sałatkę Gry Pieczenie Gry Ciastka Gry Kuchnia Gry Fast Food Gotowanie z Sarą Gry Hamburgery Gry Obiad Gra Deser Barbie Gry Gry Owoce Gry Zrób To Sam Zabawy dla Dziewczynek Gry Lody Gry Kanapki Gra Ciasto Gry Kurczak Gry Makaron