Przepyszna Szarlotka - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Przepyszna Szarlotka – zapraszamy do kuchni pieczenia ciast. Dzisiaj przygotowujemy szarlotkę, ciasto inaczej zwane jabłecznikiem. Na planszy „tips” widzisz produkty, których aktualnie trzeba użyć. Kliknij na nie raz a potem drugi raz, aby upuścić je do dużej misy. Wykonuj instrukcje krok po kroku, a zobaczysz, że upieczenie ciasta nie jest aż tak trudne.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.1/10 (liczba ocen: 17)
Grano już: 7 257 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gra Deser Gry Śniadanie Gry Zarabianie Gry Hamburgery Gry Ciastka Gry Kurczak Gry Torty Gry Pieczenie Gry Zrób To Sam Gry Fast Food Gotowanie z Sarą Zabawy dla Dziewczynek Gry Bar Gry Zupy Gry Kanapki Gry z Czekoladą Gry Obiad Gry Warzywa Słodkie Gry Gry Bożonarodzeniowe Gry Makaron Barbie Gry Gra Ciasto Gry Dekorowanki Gry Zrób Sałatkę Gry Przepisy Gry Owoce Gry Kuchnia Gry Zręcznościowe Gry Lody