Przepyszna Szarlotka - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Przepyszna Szarlotka – zapraszamy do kuchni pieczenia ciast. Dzisiaj przygotowujemy szarlotkę, ciasto inaczej zwane jabłecznikiem. Na planszy „tips” widzisz produkty, których aktualnie trzeba użyć. Kliknij na nie raz a potem drugi raz, aby upuścić je do dużej misy. Wykonuj instrukcje krok po kroku, a zobaczysz, że upieczenie ciasta nie jest aż tak trudne.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.1/10 (liczba ocen: 17)
Grano już: 7 038 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Słodkie Gry Gry Kurczak Gry Pieczenie Gry Hamburgery Gry Bar Gra Ciasto Gry Zrób Sałatkę Zabawy dla Dziewczynek Gry Zręcznościowe Gry Zrób To Sam Gry Owoce Gry Kanapki Gry Obiad Gry Przepisy Gry Lody Gotowanie z Sarą Gry Makaron Gry Zarabianie Barbie Gry Gry Zupy Gra Deser Gry Ciastka Gry z Czekoladą Gry Bożonarodzeniowe Gry Fast Food Gry Kuchnia Gry Dekorowanki Gry Warzywa Gry Torty Gry Śniadanie