Przepyszna Szarlotka - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak to jest z tym jedzonkiem na Słowacji? Na śniadanie, które po słowacku to Rańajky, możemy zjeść jajecznicę (Prażenica) ze świeżym chlebem (Chlieb Cerstvy) to tego wypić herbatkę czyli Ćaj. Na obiad (Obed) proponujemy frytki (Hranolki) i warzywa (Zelenina) z sosem (Omaćka), natomiast na deser lody (Zmrzlina). Na kolację (Većera) proponujemy zdrowy sok (Dżus) i ewentualnie kanapkę (Oblożeny Chlebićek). Pozostaje tylko życzyć Smacznego! (Dobrú Chuť!)
Trwa ładowanie gry...

Przepyszna Szarlotka – zapraszamy do kuchni pieczenia ciast. Dzisiaj przygotowujemy szarlotkę, ciasto inaczej zwane jabłecznikiem. Na planszy „tips” widzisz produkty, których aktualnie trzeba użyć. Kliknij na nie raz a potem drugi raz, aby upuścić je do dużej misy. Wykonuj instrukcje krok po kroku, a zobaczysz, że upieczenie ciasta nie jest aż tak trudne.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.1/10 (liczba ocen: 17)
Grano już: 7 537 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Zarabianie Gry Owoce Gry Kanapki Gry Pieczenie Zabawy dla Dziewczynek Gry Przepisy Gry Warzywa Gry Kuchnia Gry Bożonarodzeniowe Gry Kurczak Gry Dekorowanki Gry Bar Gry Zrób Sałatkę Gotowanie z Sarą Gra Deser Gry Lody Gry Ciastka Gry Makaron Gry Zupy Gry Śniadanie Gry Zrób To Sam Gry Zręcznościowe Słodkie Gry Gry z Czekoladą Gry Hamburgery Gry Obiad Gra Ciasto Gry Torty Barbie Gry Gry Fast Food