Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
W łatwy sposób można odróżnić jajo ugotowane od surowego? Wystarczy nimi zakręcić: ugotowane jajo będzie się szybko kręcić, zaś surowe dużo wolniej.
Trwa ładowanie gry...

Przepis na Muffinki Bananowe – witajcie w kuchni, w której przygotujemy babeczki o smaku bananowym. Na dole ekranu gry będą pojawiały się instrukcje, które należy wykonać. Pierwsze zadanie to ustawienie temperatury piekarnika na 350 stopni. Klikamy na strzałkę w prawym dolnym rogu piekarnika, aby ustawić temperaturę. Potem wykonuj kolejne instrukcje, a potem zrób takie same w domu.

Sterowanie – przy pomocy myszki.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 2776 razy
Zobacz także:
Gry Pieczenie Ciast, , , ,

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Zarabianie Gry Zrób Sałatkę Zabawy dla Dziewczynek Gry Owoce Gry Śniadanie Gry Lody Gra Deser Gotowanie z Sarą Gry Zrób To Sam Gry Ciastka Gry Kurczak Gry Fast Food Gry z Czekoladą Gry Obiad Gry Makaron Gry Warzywa Gry Hamburgery Gry Pizza Gry Kanapki Gry Bożonarodzeniowe Barbie Gry Gry Dekorowanki Gry Zręcznościowe Gry Przepisy Gry Pieczenie Gry Bar Gry Kuchnia Gry Torty Gra Ciasto Słodkie Gry