Przepis Na Hamburgera - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Przepis Na Hamburgera – amerykański hamburger to prawdziwy rarytas dla każdego z Was. Przygotowanie takiego hamburgera w domu może wydawać się trudne, ale gdy poznacie przepis i poprzez wykonywanie instrukcji przebrniecie całą drogę powstawania hamburgera, bez problemu zrobicie go w swojej kuchni.

Sterowanie – klikaj myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.2/10 (liczba ocen: 9)
Grano już: 8 790 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Obiad Gry Przepisy Gry Zarabianie Gry Bożonarodzeniowe Gry Bar Gry Zupy Gry Kanapki Gry Hamburgery Gra Ciasto Gry Kuchnia Gry Dekorowanki Gry Lody Barbie Gry Gry Śniadanie Gry Ciastka Gry Owoce Gry Torty Gry Zrób Sałatkę Gry Warzywa Gry Kurczak Gry Fast Food Gotowanie z Sarą Gry Zrób To Sam Gry z Czekoladą Gry Zręcznościowe Gry Pieczenie Słodkie Gry Gra Deser Gry Makaron Zabawy dla Dziewczynek