Projektant Kuchni - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Projektant Kuchni – zaprojektuj swoją własną kuchnie! Po lewej stronie znajdują się ikonki, klikaj na nie wielokrotnie, a po każdym kliknięciu dana rzecz zmieni się na inną. Przejrzyj wszystkie dostępne opcje i wybierz te naprawdę wyjątkowe. Pokaż jaki masz gust, a swoją kuchnie marzeń możesz wydrukować klikając na ikonkę drukarki.

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 3.5/10 (liczba ocen: 4)
Grano już: 4 227 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Warzywa Zabawy dla Dziewczynek Gry Dekorowanki Gry Bożonarodzeniowe Gry Kanapki Gry Ciastka Gry Fast Food Gry Kuchnia Gry Lody Gry Zrób To Sam Gry Zupy Gry Hamburgery Gotowanie z Sarą Gry Makaron Gry Bar Gra Deser Gra Ciasto Gry Pieczenie Gry Obiad Słodkie Gry Barbie Gry Gry z Czekoladą Gry Kurczak Gry Zarabianie Gry Zrób Sałatkę Gry Zręcznościowe Gry Przepisy Gry Torty Gry Owoce Gry Śniadanie