Projektant Kuchni - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Czarne Oliwki to są te same oliwki co Zielone z tym że oliwki czarne zbierane są później. Oliwki zielone, czarne czy fioletowoczarne są oczywiście jadalne i najczęściej wykorzystuje się je do przygotowania przeróżnych potraw. Jednak najważniejszym zastosowaniem oliwek jest (jak wskazuje ich nazwa) otrzymywanie oliwy - Oliwa z oliwek.
Trwa ładowanie gry...

Projektant Kuchni – zaprojektuj swoją własną kuchnie! Po lewej stronie znajdują się ikonki, klikaj na nie wielokrotnie, a po każdym kliknięciu dana rzecz zmieni się na inną. Przejrzyj wszystkie dostępne opcje i wybierz te naprawdę wyjątkowe. Pokaż jaki masz gust, a swoją kuchnie marzeń możesz wydrukować klikając na ikonkę drukarki.

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 3.5/10 (liczba ocen: 4)
Grano już: 4 642 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Bar Gry Obiad Słodkie Gry Barbie Gry Gry Kurczak Gry Makaron Gry Kanapki Gry Warzywa Gry Ciastka Gry Dekorowanki Gra Deser Gry Zrób To Sam Gry Owoce Gry Przepisy Gry Pieczenie Gry Zręcznościowe Gry Bożonarodzeniowe Gotowanie z Sarą Gry Śniadanie Gry Hamburgery Gra Ciasto Gry Fast Food Gry Lody Zabawy dla Dziewczynek Gry Zrób Sałatkę Gry Torty Gry Zarabianie Gry Zupy Gry z Czekoladą Gry Kuchnia