Princess Royal Cupcakes - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Princess Royal Cupcakes – w tej grze poznacie przepis na prawdziwie królewskie babeczki. Oczywiście nie obejdzie się bez przeszukania kuchni oraz wykonywania poleceń wskazanych przez łapkę.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 2 759 razy

Inne gry w kategorii: Gry Ciastka i Ciasteczka

Tagos:)

Gry Hamburgery Gry Kurczak Gry Zrób Sałatkę Gry Makaron Gry Obiad Gry Warzywa Gry Owoce Gry Kanapki Gry Zrób To Sam Gry Kuchnia Gry Zupy Gry Bar Barbie Gry Gry Zręcznościowe Gra Ciasto Zabawy dla Dziewczynek Gry Pieczenie Gry Przepisy Gry z Czekoladą Gry Ciastka Gry Śniadanie Gry Lody Słodkie Gry Gotowanie z Sarą Gry Bożonarodzeniowe Gry Fast Food Gra Deser Gry Torty Gry Dekorowanki Gry Zarabianie