Princess Royal Cupcakes - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Princess Royal Cupcakes – w tej grze poznacie przepis na prawdziwie królewskie babeczki. Oczywiście nie obejdzie się bez przeszukania kuchni oraz wykonywania poleceń wskazanych przez łapkę.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 2 707 razy

Inne gry w kategorii: Gry Ciastka i Ciasteczka

Tagos:)

Gry Kanapki Gry Makaron Gotowanie z Sarą Gry Dekorowanki Gry Torty Gry Bar Gry Warzywa Gry Zręcznościowe Gry Ciastka Słodkie Gry Gry z Czekoladą Gry Bożonarodzeniowe Gry Fast Food Gry Zrób Sałatkę Gry Śniadanie Gra Ciasto Zabawy dla Dziewczynek Gry Hamburgery Barbie Gry Gry Kurczak Gry Kuchnia Gry Zupy Gry Obiad Gry Przepisy Gry Owoce Gry Zarabianie Gry Pieczenie Gry Zrób To Sam Gry Lody Gra Deser