Princess Jasmine Cake | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Princess Jasmine Cake – stwórzcie piękny tort urodzinowy w stylu arabskiej nocy. Jako dekoracje – księżniczka Dżasmina i Alladyn. Klikajcie w dowolne pozycje w menu i cieszcie się wyglądem swojego wspaniałego tortu.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 784 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Zabawy dla Dziewczynek Gry Zupy Barbie Gry Gry Obiad Gry Zręcznościowe Gry Przepisy Gry Makaron Gry Bar Gry Pizza Gry Zarabianie Gry Torty Gry Zrób Sałatkę Gry Lody Gry z Czekoladą Gry Kuchnia Gra Ciasto Gry Śniadanie Gry Dekorowanki Gry Hamburgery Gry Kanapki Gry Fast Food Gra Deser Gry Pieczenie Gry Owoce Gry Bożonarodzeniowe Gotowanie z Sarą Gry Kurczak Słodkie Gry Gry Zrób To Sam Gry Warzywa