Princess Jasmine Cake | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Princess Jasmine Cake – stwórzcie piękny tort urodzinowy w stylu arabskiej nocy. Jako dekoracje – księżniczka Dżasmina i Alladyn. Klikajcie w dowolne pozycje w menu i cieszcie się wyglądem swojego wspaniałego tortu.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 900 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Zrób Sałatkę Gry Makaron Słodkie Gry Gry Pieczenie Gry Torty Gry Bożonarodzeniowe Gra Deser Gry Pizza Gry Zręcznościowe Gry Zarabianie Zabawy dla Dziewczynek Gry Hamburgery Gry Owoce Gry Zrób To Sam Gry Bar Gry Fast Food Gry Dekorowanki Gry Kurczak Gry Kuchnia Gry Przepisy Gotowanie z Sarą Gry Ciastka Gry Lody Gry Kanapki Gry z Czekoladą Barbie Gry Gry Obiad Gry Warzywa Gry Śniadanie Gra Ciasto