Prawdziwe Lody | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Prawdziwe Lody – zrób pyszne i domowe lody. Zobacz jak łatwo przyrządzić je w swoim domu. Wykonuj instrukcje pojawiające się na ekranie i nie zdziw się kiedy trzeba będzie coś podgrzać. Zobacz jakie składniki trzeba użyć i oczywiście możesz dodać coś swojego, na przykład jeśli kochasz lody truskawkowe dodaj zmiksowane truskawki. Sama decyduj jakie lody zrobisz.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.6/10 (liczba ocen: 14)
Grano już: 4 685 razy

Inne gry w kategorii: Gry Lody

Tagos:)

Gry Śniadanie Gotowanie z Sarą Gry Zręcznościowe Gry Owoce Gry Zrób To Sam Gra Deser Gry z Czekoladą Gry Zrób Sałatkę Gry Hamburgery Zabawy dla Dziewczynek Gry Warzywa Gry Obiad Barbie Gry Gry Ciastka Gry Bożonarodzeniowe Gra Ciasto Gry Lody Gry Kuchnia Gry Pizza Gry Kanapki Gry Makaron Gry Fast Food Gry Kurczak Słodkie Gry Gry Zarabianie Gry Dekorowanki Gry Torty Gry Pieczenie Gry Przepisy Gry Bar