Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Prawdziwe Lody – zrób pyszne i domowe lody. Zobacz jak łatwo przyrządzić je w swoim domu. Wykonuj instrukcje pojawiające się na ekranie i nie zdziw się kiedy trzeba będzie coś podgrzać. Zobacz jakie składniki trzeba użyć i oczywiście możesz dodać coś swojego, na przykład jeśli kochasz lody truskawkowe dodaj zmiksowane truskawki. Sama decyduj jakie lody zrobisz.

Sterowanie – przy pomocy myszki.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.5/10 (liczba ocen: 13)
Grano już: 4 354 razy

Inne gry w kategorii: Gry Lody

Tagos:)

Gry Zrób Sałatkę Gry Pieczenie Gry Bar Barbie Gry Słodkie Gry Gra Ciasto Gry Dekorowanki Gry Pizza Gry Owoce Gry Fast Food Gry Kanapki Gry z Czekoladą Gotowanie z Sarą Gry Obiad Gry Bożonarodzeniowe Gry Warzywa Gry Makaron Gry Hamburgery Gra Deser Gry Zrób To Sam Gry Kurczak Gry Zarabianie Gry Zręcznościowe Gry Przepisy Gry Kuchnia Gry Śniadanie Gry Ciastka Zabawy dla Dziewczynek Gry Lody Gry Torty