Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Prawdziwe Lody – zrób pyszne i domowe lody. Zobacz jak łatwo przyrządzić je w swoim domu. Wykonuj instrukcje pojawiające się na ekranie i nie zdziw się kiedy trzeba będzie coś podgrzać. Zobacz jakie składniki trzeba użyć i oczywiście możesz dodać coś swojego, na przykład jeśli kochasz lody truskawkowe dodaj zmiksowane truskawki. Sama decyduj jakie lody zrobisz.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.6/10 (liczba ocen: 14)
Grano już: 4 451 razy

Inne gry w kategorii: Gry Lody

Tagos:)

Gry Makaron Gotowanie z Sarą Zabawy dla Dziewczynek Gry Śniadanie Gry Pizza Gry Fast Food Gry Zrób Sałatkę Gry Kuchnia Gry Zrób To Sam Gry Przepisy Gra Ciasto Gry Kurczak Gry Kanapki Gry Torty Słodkie Gry Gry Bar Gry Zręcznościowe Gry Hamburgery Gry Zarabianie Gry Warzywa Gry Pieczenie Gry z Czekoladą Gry Lody Gry Bożonarodzeniowe Gry Owoce Gry Zupy Barbie Gry Gry Obiad Gra Deser Gry Dekorowanki