Prawdziwe Lody - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Prawdziwe Lody – zrób pyszne i domowe lody. Zobacz jak łatwo przyrządzić je w swoim domu. Wykonuj instrukcje pojawiające się na ekranie i nie zdziw się kiedy trzeba będzie coś podgrzać. Zobacz jakie składniki trzeba użyć i oczywiście możesz dodać coś swojego, na przykład jeśli kochasz lody truskawkowe dodaj zmiksowane truskawki. Sama decyduj jakie lody zrobisz.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.8/10 (liczba ocen: 15)
Grano już: 5 693 razy

Inne gry w kategorii: Gry Lody

Tagos:)

Gry Kurczak Gry Zrób Sałatkę Gry Dekorowanki Gry Kuchnia Gry Zarabianie Gry Kanapki Gry Śniadanie Gry Torty Gry Zrób To Sam Gry Zupy Gry z Czekoladą Zabawy dla Dziewczynek Gry Zręcznościowe Gry Ciastka Gry Bar Gry Owoce Gry Bożonarodzeniowe Gra Deser Barbie Gry Gry Warzywa Gry Pieczenie Gry Obiad Gry Fast Food Gra Ciasto Słodkie Gry Gry Przepisy Gry Hamburgery Gry Lody Gry Makaron Gotowanie z Sarą