Poutine - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
W łatwy sposób można odróżnić jajo ugotowane od surowego? Wystarczy nimi zakręcić: ugotowane jajo będzie się szybko kręcić, zaś surowe dużo wolniej.
Trwa ładowanie gry...

Poutine – skomponuj swoje pyszne danie, które składa się z makaronu i wielu warzyw, o których sam decydujesz. Klikając na ikonki po lewej stronie ekranu gry zmieniasz tło. Ikonki na dole rozwijają ramkę u góry, w której znaleźć można wiele poszczególnych warzyw czy sosów do zmiany. Przejrzyj wszystkie i wybierz te składniki, które chciałbyś zjeść.

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.8/10 (liczba ocen: 8)
Grano już: 4 633 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gra Ciasto Gry Kurczak Gry Lody Gry Bar Gra Deser Gry Makaron Zabawy dla Dziewczynek Gry Ciastka Gry Śniadanie Słodkie Gry Gry Zrób To Sam Gry Zupy Gry Pieczenie Gry z Czekoladą Gry Obiad Barbie Gry Gry Przepisy Gry Kanapki Gry Fast Food Gry Zrób Sałatkę Gry Zarabianie Gry Zręcznościowe Gry Bożonarodzeniowe Gry Warzywa Gry Torty Gry Owoce Gry Hamburgery Gry Kuchnia Gotowanie z Sarą Gry Dekorowanki