Pou Robi Rafaello - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Pou Robi Rafaello (Pou Cooking Rafaello) – dziś na deser migdałowo-kokosowe rafaello! Pou pokaże wam jak je przygotować. Odszukujcie w kuchni składniki pokazane na górze gry, żeby wykonywać różne czynności.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.3/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 4 203 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gra Deser Gry Warzywa Gry Dekorowanki Gry Kurczak Gry Owoce Gry Kuchnia Gry Kanapki Gry Zrób To Sam Gry Śniadanie Zabawy dla Dziewczynek Gry Bożonarodzeniowe Gry Obiad Gry Bar Gry Hamburgery Gry Torty Gra Ciasto Gry Zarabianie Gry Zrób Sałatkę Gry Fast Food Gry z Czekoladą Słodkie Gry Gry Ciastka Gry Makaron Gry Pieczenie Gry Lody Gotowanie z Sarą Barbie Gry Gry Zupy Gry Przepisy Gry Zręcznościowe