Pou Robi Rafaello - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Pou Robi Rafaello (Pou Cooking Rafaello) – dziś na deser migdałowo-kokosowe rafaello! Pou pokaże wam jak je przygotować. Odszukujcie w kuchni składniki pokazane na górze gry, żeby wykonywać różne czynności.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.3/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 3 391 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Zrób Sałatkę Gry Warzywa Gry Przepisy Gry Śniadanie Barbie Gry Gry Zręcznościowe Gry Kuchnia Gry Fast Food Gry z Czekoladą Gry Kanapki Słodkie Gry Gry Ciastka Gry Zarabianie Gry Bar Gotowanie z Sarą Zabawy dla Dziewczynek Gry Owoce Gry Makaron Gry Bożonarodzeniowe Gra Deser Gry Obiad Gra Ciasto Gry Zupy Gry Hamburgery Gry Kurczak Gry Lody Gry Zrób To Sam Gry Pieczenie Gry Dekorowanki Gry Torty