Pot Au Feu | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Pot Au Feu – zachęcamy Was do zapoznania się z kolejnym daniem z kuchni francuskiej. Pot Au Feu to idealny pomysł na obiad, który wszyscy pokochają. Zapoznacie się tu z dokładnym przepisem oraz sposobem wykonywania tego posiłku, bo przez wszystkie czynności poprowadzi Was pomocna strzałka. Smacznego i bawcie się dobrze!

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 4)
Grano już: 4 535 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Słodkie Gry Gry Owoce Gry Bar Barbie Gry Gry Kanapki Gry Warzywa Gry Zrób To Sam Gry Zrób Sałatkę Gry Lody Gry Dekorowanki Gry Bożonarodzeniowe Gotowanie z Sarą Gry Ciastka Gry Makaron Gry Fast Food Gry Obiad Zabawy dla Dziewczynek Gry Kurczak Gra Ciasto Gry z Czekoladą Gry Kuchnia Gry Zarabianie Gry Pizza Gry Przepisy Gry Zręcznościowe Gry Hamburgery Gry Pieczenie Gry Śniadanie Gra Deser Gry Torty