Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Czarne Oliwki to są te same oliwki co Zielone z tym że oliwki czarne zbierane są później. Oliwki zielone, czarne czy fioletowoczarne są oczywiście jadalne i najczęściej wykorzystuje się je do przygotowania przeróżnych potraw. Jednak najważniejszym zastosowaniem oliwek jest (jak wskazuje ich nazwa) otrzymywanie oliwy - Oliwa z oliwek.
Trwa ładowanie gry...

Posprzątaj Lokal Sushi – do restauracji sushi wpadła zgraja dzieci i… no właśnie, spójrzcie tylko jaki bałagan po sobie pozostawiła. Odłóż rzeczy, które można jeszcze wykorzystać, na swoje miejsce, a resztę wyrzuć. Nie zapomnij o wytarciu podłogi:) Na posprzątanie lokalu masz tylko 3 minuty, więc do dzieła!

Sterowanie – przy użyciu myszki.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 1093 razy
Zobacz także:
Gry Restauracja, , ,

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Fast Food Gry z Czekoladą Gry Przepisy Gry Kurczak Gry Owoce Gry Ciastka Gry Pizza Barbie Gry Gry Warzywa Gotowanie z Sarą Gry Makaron Gry Zrób To Sam Gry Lody Gry Torty Gry Zręcznościowe Gry Zrób Sałatkę Gry Bar Gry Zarabianie Gry Śniadanie Słodkie Gry Gry Pieczenie Gry Hamburgery Gry Dekorowanki Gry Obiad Gra Deser Gry Bożonarodzeniowe Zabawy dla Dziewczynek Gry Kanapki Gry Kuchnia Gra Ciasto