Posprzątaj Lokal Sushi | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Czarne Oliwki to są te same oliwki co Zielone z tym że oliwki czarne zbierane są później. Oliwki zielone, czarne czy fioletowoczarne są oczywiście jadalne i najczęściej wykorzystuje się je do przygotowania przeróżnych potraw. Jednak najważniejszym zastosowaniem oliwek jest (jak wskazuje ich nazwa) otrzymywanie oliwy - Oliwa z oliwek.
Trwa ładowanie gry...

Posprzątaj Lokal Sushi – do restauracji sushi wpadła zgraja dzieci i… no właśnie, spójrzcie tylko jaki bałagan po sobie pozostawiła. Odłóż rzeczy, które można jeszcze wykorzystać, na swoje miejsce, a resztę wyrzuć. Nie zapomnij o wytarciu podłogi:) Na posprzątanie lokalu masz tylko 3 minuty, więc do dzieła!

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 1 591 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Hamburgery Gry Kurczak Gry z Czekoladą Słodkie Gry Gotowanie z Sarą Gry Zrób To Sam Gry Przepisy Gry Torty Gry Pizza Gry Kanapki Gry Lody Gry Śniadanie Barbie Gry Gry Zrób Sałatkę Gra Deser Zabawy dla Dziewczynek Gry Makaron Gry Obiad Gry Zupy Gry Warzywa Gry Pieczenie Gry Dekorowanki Gry Bar Gra Ciasto Gry Owoce Gry Bożonarodzeniowe Gry Fast Food Gry Kuchnia Gry Zarabianie Gry Zręcznościowe