Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Posprzątaj Lokal Sushi – do restauracji sushi wpadła zgraja dzieci i… no właśnie, spójrzcie tylko jaki bałagan po sobie pozostawiła. Odłóż rzeczy, które można jeszcze wykorzystać, na swoje miejsce, a resztę wyrzuć. Nie zapomnij o wytarciu podłogi:) Na posprzątanie lokalu masz tylko 3 minuty, więc do dzieła!

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 1.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 2 023 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Zrób To Sam Gry Bar Gra Deser Gry Zarabianie Gry Pieczenie Barbie Gry Gry Obiad Gry Dekorowanki Gry Kanapki Gra Ciasto Gry Kurczak Gry Przepisy Gry Zrób Sałatkę Gry Owoce Gry Makaron Słodkie Gry Gry Warzywa Gry Zręcznościowe Gry Lody Gry Kuchnia Gry Hamburgery Gry Ciastka Gry z Czekoladą Zabawy dla Dziewczynek Gry Śniadanie Gry Kuchnia Włoska Gry Bożonarodzeniowe Gotowanie z Sarą Gry Torty Gry Fast Food