Posprzątaj Lokal Sushi - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Hamburger nie wywodzi się od słowa Ham (ang. szynka), ale od niemieckiego miasta Hamburg. Hamburgera czyli "befsztyk po hambursku" wymyślił w 1904 roku niemiecki garncarz Fletcher Davis, który pewnego razu swoim gościom w barze w Teksasie zaproponował kotlet na grzance z sałatą, musztardą i majonezem. Tak powstał znany dziś na całym świecie hamburger i jego różne odmiany jak cheeseburger, fishburger czy chickenburger.
Trwa ładowanie gry...

Posprzątaj Lokal Sushi – do restauracji sushi wpadła zgraja dzieci i… no właśnie, spójrzcie tylko jaki bałagan po sobie pozostawiła. Odłóż rzeczy, które można jeszcze wykorzystać, na swoje miejsce, a resztę wyrzuć. Nie zapomnij o wytarciu podłogi:) Na posprzątanie lokalu masz tylko 3 minuty, więc do dzieła!

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 1.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 2 443 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Makaron Gry Dekorowanki Gry Bożonarodzeniowe Gry Owoce Gry Lody Gry Kanapki Gry Przepisy Gry Pieczenie Zabawy dla Dziewczynek Gry Zrób To Sam Gry Fast Food Słodkie Gry Gry Śniadanie Gry Obiad Gry z Czekoladą Gra Ciasto Gry Zupy Gry Zarabianie Gry Hamburgery Gry Warzywa Barbie Gry Gry Kuchnia Gry Ciastka Gotowanie z Sarą Gry Kurczak Gry Zrób Sałatkę Gry Bar Gra Deser Gry Torty Gry Zręcznościowe