Posprzątaj Lokal Sushi | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Posprzątaj Lokal Sushi – do restauracji sushi wpadła zgraja dzieci i… no właśnie, spójrzcie tylko jaki bałagan po sobie pozostawiła. Odłóż rzeczy, które można jeszcze wykorzystać, na swoje miejsce, a resztę wyrzuć. Nie zapomnij o wytarciu podłogi:) Na posprzątanie lokalu masz tylko 3 minuty, więc do dzieła!

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 1.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 2 174 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Warzywa Gra Ciasto Gry Dekorowanki Gry Obiad Gry Zrób Sałatkę Gry Zrób To Sam Gry Fast Food Gry Makaron Gry Bar Zabawy dla Dziewczynek Gry z Czekoladą Gry Śniadanie Gry Owoce Gotowanie z Sarą Gry Ciastka Słodkie Gry Gry Zarabianie Barbie Gry Gry Przepisy Gry Hamburgery Gry Pieczenie Gry Zręcznościowe Gry Kanapki Gry Lody Gry Torty Gry Zupy Gra Deser Gry Kuchnia Gry Bożonarodzeniowe Gry Kurczak