Posprzątaj Lokal Sushi - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Posprzątaj Lokal Sushi – do restauracji sushi wpadła zgraja dzieci i… no właśnie, spójrzcie tylko jaki bałagan po sobie pozostawiła. Odłóż rzeczy, które można jeszcze wykorzystać, na swoje miejsce, a resztę wyrzuć. Nie zapomnij o wytarciu podłogi:) Na posprzątanie lokalu masz tylko 3 minuty, więc do dzieła!

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 1.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 2 319 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Torty Gry Kurczak Gry Lody Gry Ciastka Barbie Gry Gry Zrób To Sam Gry Owoce Gotowanie z Sarą Gry Fast Food Gry Zupy Gry Zręcznościowe Gry Makaron Gry Pieczenie Zabawy dla Dziewczynek Gry Kanapki Słodkie Gry Gry Zarabianie Gra Ciasto Gry Bożonarodzeniowe Gry Bar Gry Przepisy Gry Obiad Gry Zrób Sałatkę Gry Kuchnia Gry z Czekoladą Gry Dekorowanki Gra Deser Gry Hamburgery Gry Warzywa Gry Śniadanie