Pora na Ciacho - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Pora na Ciacho (Black Forest Cake 3) – Nasz kuchcik ma zamówienie na pyszne i duże ciacho. Jest przy tym sporo pracy i dlatego bardzo przyda mu się pomoc. Najpierw na zakupach, potem przy wyrabianiu i pieczeniu ciasta a na sam koniec przy dekorowaniu.  W towarzystwie zawsze raźniej i szybciej idzie praca. Dołącz do nas.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.2/10 (liczba ocen: 5)
Grano już: 3 165 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Słodkie Gry Gry Kurczak Gry Zrób Sałatkę Gra Ciasto Gry Zupy Gry Obiad Gry Warzywa Gry Bar Gry Makaron Gry Pieczenie Gry Hamburgery Gry Fast Food Gry Kanapki Gry z Czekoladą Gry Zarabianie Gry Śniadanie Gotowanie z Sarą Gry Lody Gry Ciastka Gry Kuchnia Gry Dekorowanki Gra Deser Gry Zręcznościowe Zabawy dla Dziewczynek Gry Torty Gry Zrób To Sam Gry Przepisy Gry Owoce Gry Bożonarodzeniowe Barbie Gry