Pora na Ciacho - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Pora na Ciacho (Black Forest Cake 3) – Nasz kuchcik ma zamówienie na pyszne i duże ciacho. Jest przy tym sporo pracy i dlatego bardzo przyda mu się pomoc. Najpierw na zakupach, potem przy wyrabianiu i pieczeniu ciasta a na sam koniec przy dekorowaniu.  W towarzystwie zawsze raźniej i szybciej idzie praca. Dołącz do nas.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.2/10 (liczba ocen: 5)
Grano już: 3 009 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Kanapki Gry Zarabianie Gry Makaron Gry Zupy Gry Ciastka Gry Kurczak Gry z Czekoladą Gry Śniadanie Gra Ciasto Zabawy dla Dziewczynek Gry Zrób To Sam Gra Deser Barbie Gry Gry Lody Gry Bar Gry Kuchnia Gry Obiad Gry Owoce Gry Zręcznościowe Gry Zrób Sałatkę Gry Fast Food Gry Dekorowanki Gotowanie z Sarą Słodkie Gry Gry Bożonarodzeniowe Gry Przepisy Gry Warzywa Gry Torty Gry Pieczenie Gry Hamburgery