Pora na Ciacho | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Pora na Ciacho (Black Forest Cake 3) – Nasz kuchcik ma zamówienie na pyszne i duże ciacho. Jest przy tym sporo pracy i dlatego bardzo przyda mu się pomoc. Najpierw na zakupach, potem przy wyrabianiu i pieczeniu ciasta a na sam koniec przy dekorowaniu.  W towarzystwie zawsze raźniej i szybciej idzie praca. Dołącz do nas.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.0/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 661 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Lody Gry Zupy Gry Bożonarodzeniowe Gry Kuchnia Gry Pizza Zabawy dla Dziewczynek Gry Zręcznościowe Gry Śniadanie Gry Zrób To Sam Słodkie Gry Gry Zrób Sałatkę Gry z Czekoladą Gry Obiad Gry Bar Gry Torty Gotowanie z Sarą Gry Warzywa Gry Kurczak Gry Fast Food Gry Makaron Gra Deser Gry Owoce Gry Pieczenie Gry Dekorowanki Gry Hamburgery Gry Zarabianie Gry Kanapki Gry Przepisy Barbie Gry Gra Ciasto