Pora na Ciacho | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Pora na Ciacho (Black Forest Cake 3) – Nasz kuchcik ma zamówienie na pyszne i duże ciacho. Jest przy tym sporo pracy i dlatego bardzo przyda mu się pomoc. Najpierw na zakupach, potem przy wyrabianiu i pieczeniu ciasta a na sam koniec przy dekorowaniu.  W towarzystwie zawsze raźniej i szybciej idzie praca. Dołącz do nas.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.7/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 1 316 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Hamburgery Gry Warzywa Gry Kanapki Gry Zrób To Sam Zabawy dla Dziewczynek Gry Bar Gry Obiad Gry Zarabianie Gry Zręcznościowe Gry Dekorowanki Gry Bożonarodzeniowe Gry Owoce Gry z Czekoladą Gotowanie z Sarą Gry Przepisy Gra Deser Gry Śniadanie Gry Makaron Gry Torty Gry Kuchnia Gry Ciastka Gry Pieczenie Gry Fast Food Gry Kurczak Gry Lody Słodkie Gry Gry Zrób Sałatkę Gra Ciasto Barbie Gry Gry Kuchnia Włoska