Pora na Ciacho - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Pora na Ciacho (Black Forest Cake 3) – Nasz kuchcik ma zamówienie na pyszne i duże ciacho. Jest przy tym sporo pracy i dlatego bardzo przyda mu się pomoc. Najpierw na zakupach, potem przy wyrabianiu i pieczeniu ciasta a na sam koniec przy dekorowaniu.  W towarzystwie zawsze raźniej i szybciej idzie praca. Dołącz do nas.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.7/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 2 801 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Zabawy dla Dziewczynek Gry Zrób To Sam Gry Fast Food Gry Torty Gotowanie z Sarą Gry Kurczak Gra Ciasto Gry Warzywa Gry Dekorowanki Gry Owoce Barbie Gry Gry Ciastka Gry Kuchnia Gry Pieczenie Gry Zręcznościowe Gry z Czekoladą Gry Zrób Sałatkę Gry Zarabianie Gry Zupy Gry Bar Gra Deser Gry Lody Gry Przepisy Gry Makaron Gry Obiad Gry Śniadanie Gry Bożonarodzeniowe Gry Hamburgery Słodkie Gry Gry Kanapki