Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Popcorn Karmelowy Lily -Lily to mała kucharka, która podpowiada jak przyrządzić przysmaki dla każdego malucha. Tym razem wykona wraz z Wami popcorn o smaku karmelu… Mniam! Najpierw odnajdźcie wszystkie składniki, a później wykonujcie jej polecenia.

Sterowanie – myszką.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 1386 razy
Zobacz także:
Gry Desery, , ,

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Torty Gry Fast Food Gry Owoce Gry Bożonarodzeniowe Gra Deser Gry Przepisy Gra Ciasto Gry Lody Gry Pieczenie Gry Zrób Sałatkę Barbie Gry Gry Warzywa Gry z Czekoladą Gry Obiad Gry Pizza Gry Śniadanie Słodkie Gry Gry Zrób To Sam Gry Ciastka Gry Zręcznościowe Gry Hamburgery Zabawy dla Dziewczynek Gry Bar Gry Zarabianie Gotowanie z Sarą Gry Kanapki Gry Kuchnia Gry Makaron Gry Dekorowanki Gry Kurczak