Pomysłowe Ciacha | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Pomysłowe Ciacha – pomocna dłoń wskazuje na produkty, których należy użyć w danej chwili. Wykonuj instrukcje pojawiające się na ekranie, a upieczesz pyszne ciacha z orzeszkami ziemnymi oraz galaretką.

Sterowanie -przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 2 887 razy

Inne gry w kategorii: Gry Ciastka i Ciasteczka

Tagos:)

Gry Bożonarodzeniowe Gra Ciasto Gry Lody Gry Zręcznościowe Słodkie Gry Gry Zarabianie Gry z Czekoladą Gry Pizza Gry Pieczenie Gry Zrób Sałatkę Gry Kurczak Gra Deser Gry Bar Gry Owoce Gotowanie z Sarą Gry Obiad Zabawy dla Dziewczynek Gry Ciastka Gry Dekorowanki Gry Przepisy Gry Kanapki Gry Zrób To Sam Barbie Gry Gry Torty Gry Śniadanie Gry Kuchnia Gry Fast Food Gry Warzywa Gry Makaron Gry Hamburgery