Pomysłowe Ciacha - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Pomysłowe Ciacha – pomocna dłoń wskazuje na produkty, których należy użyć w danej chwili. Wykonuj instrukcje pojawiające się na ekranie, a upieczesz pyszne ciacha z orzeszkami ziemnymi oraz galaretką.

Sterowanie -przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 4)
Grano już: 3 868 razy

Inne gry w kategorii: Gry Ciastka i Ciasteczka

Tagos:)

Gry Zrób To Sam Gra Ciasto Gry Zarabianie Gry Przepisy Gry z Czekoladą Gry Śniadanie Gry Owoce Gry Kurczak Gry Bar Gotowanie z Sarą Zabawy dla Dziewczynek Gry Bożonarodzeniowe Gry Ciastka Gry Zrób Sałatkę Gry Makaron Gry Fast Food Gry Obiad Gra Deser Gry Warzywa Słodkie Gry Gry Torty Gry Zręcznościowe Gry Kuchnia Barbie Gry Gry Pieczenie Gry Hamburgery Gry Kanapki Gry Dekorowanki Gry Lody Gry Zupy