Pomysłowe Ciacha - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak to jest z tym jedzonkiem na Słowacji? Na śniadanie, które po słowacku to Rańajky, możemy zjeść jajecznicę (Prażenica) ze świeżym chlebem (Chlieb Cerstvy) to tego wypić herbatkę czyli Ćaj. Na obiad (Obed) proponujemy frytki (Hranolki) i warzywa (Zelenina) z sosem (Omaćka), natomiast na deser lody (Zmrzlina). Na kolację (Većera) proponujemy zdrowy sok (Dżus) i ewentualnie kanapkę (Oblożeny Chlebićek). Pozostaje tylko życzyć Smacznego! (Dobrú Chuť!)
Trwa ładowanie gry...

Pomysłowe Ciacha – pomocna dłoń wskazuje na produkty, których należy użyć w danej chwili. Wykonuj instrukcje pojawiające się na ekranie, a upieczesz pyszne ciacha z orzeszkami ziemnymi oraz galaretką.

Sterowanie -przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 4)
Grano już: 3 690 razy

Inne gry w kategorii: Gry Ciastka i Ciasteczka

Tagos:)

Zabawy dla Dziewczynek Gry Zupy Gry Kurczak Gra Deser Gry Obiad Gry Pieczenie Gry Zrób To Sam Słodkie Gry Barbie Gry Gry Fast Food Gry Bożonarodzeniowe Gry Dekorowanki Gry Zrób Sałatkę Gry Śniadanie Gotowanie z Sarą Gry z Czekoladą Gry Zarabianie Gry Zręcznościowe Gry Lody Gry Bar Gry Owoce Gry Warzywa Gry Kanapki Gry Kuchnia Gry Ciastka Gry Torty Gry Hamburgery Gry Makaron Gra Ciasto Gry Przepisy