Pomysłowe Ciacha | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Pomysłowe Ciacha – pomocna dłoń wskazuje na produkty, których należy użyć w danej chwili. Wykonuj instrukcje pojawiające się na ekranie, a upieczesz pyszne ciacha z orzeszkami ziemnymi oraz galaretką.

Sterowanie -przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 2 790 razy

Inne gry w kategorii: Gry Ciastka i Ciasteczka

Tagos:)

Gry Zarabianie Gry Zupy Gry Kanapki Gry Fast Food Gry Bożonarodzeniowe Gra Ciasto Gry Przepisy Gry Zrób Sałatkę Gry Owoce Gry Makaron Gra Deser Gotowanie z Sarą Gry Warzywa Gry Pieczenie Gry Lody Gry Zręcznościowe Gry Zrób To Sam Słodkie Gry Gry Pizza Zabawy dla Dziewczynek Gry Kuchnia Barbie Gry Gry Torty Gry Obiad Gry z Czekoladą Gry Bar Gry Kurczak Gry Śniadanie Gry Dekorowanki Gry Hamburgery