Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Pomysłowe Ciacha – pomocna dłoń wskazuje na produkty, których należy użyć w danej chwili. Wykonuj instrukcje pojawiające się na ekranie, a upieczesz pyszne ciacha z orzeszkami ziemnymi oraz galaretką.

Sterowanie -przy użyciu myszki.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 2 481 razy

Inne gry w kategorii: Gry Ciastka i Ciasteczka

Tagos:)

Gry Bożonarodzeniowe Gry Hamburgery Gotowanie z Sarą Gry Dekorowanki Gry Makaron Barbie Gry Gry Kanapki Gry Zręcznościowe Gry Obiad Gry Kurczak Gry Pizza Gry z Czekoladą Gra Ciasto Gry Śniadanie Słodkie Gry Zabawy dla Dziewczynek Gry Ciastka Gry Kuchnia Gry Zrób To Sam Gry Fast Food Gry Zrób Sałatkę Gry Przepisy Gry Pieczenie Gry Bar Gry Zarabianie Gry Owoce Gry Torty Gra Deser Gry Lody Gry Warzywa