Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Pomysłowa Pizza – na początku wybierzcie wszystkie potrzebne produkty. Następnie kroimy składniki i przygotowujemy je do naszej nietypowej pizzy. Już wiecie dlaczego będzie nietypowa? Zwróćcie uwagę na jakim cieście jest!

Sterowanie – przy pomocy myszki.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 2091 razy
Zobacz także:
Gry Pizza,

Inne gry w kategorii: Gry Pizza

Tagos:)

Gry Pieczenie Gry Hamburgery Gry Bar Zabawy dla Dziewczynek Słodkie Gry Gry Pizza Gry Zrób Sałatkę Gry z Czekoladą Gry Bożonarodzeniowe Gry Ciastka Gry Owoce Gry Obiad Gra Deser Gry Fast Food Gry Makaron Gra Ciasto Gry Kuchnia Gry Przepisy Gry Torty Gry Śniadanie Gry Kurczak Gry Warzywa Gry Kanapki Barbie Gry Gotowanie z Sarą Gry Lody Gry Zrób To Sam Gry Zarabianie Gry Zręcznościowe Gry Dekorowanki