Pomysł na Mięso. Kuchnia Barbie - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Pomysł na Mięso. Kuchnia Barbie (Chef Barbie Pork Chop) – Barbie chce zrobić Kenowi niespodziankę i przyrządzić jego ulubione mięso schabowe. Ale jaki dokładnie ma Barbie pomysł na to danie? Jaki sos będzie pasował. Czy doda coś z warzyw? Na te i inne pytania możesz otrzymać odpowiedź grając i pomagając Barbie w kuchni.

Sterowanie – palcem (tablet) myszką (komputer)

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 5)
Grano już: 2 130 razy
Zobacz także:
Gry Gotowanie,

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Przepisy Gry Kurczak Zabawy dla Dziewczynek Gry Hamburgery Gra Deser Gry Lody Gry Kanapki Barbie Gry Gry Obiad Gry Torty Gry Fast Food Gry Zarabianie Gry z Czekoladą Gry Zupy Gry Bar Słodkie Gry Gry Warzywa Gry Ciastka Gry Pieczenie Gry Zrób Sałatkę Gry Owoce Gra Ciasto Gry Kuchnia Gry Zrób To Sam Gry Makaron Gotowanie z Sarą Gry Śniadanie Gry Bożonarodzeniowe Gry Zręcznościowe Gry Dekorowanki