Pomysł na Mięso. Kuchnia Barbie - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Czarne Oliwki to są te same oliwki co Zielone z tym że oliwki czarne zbierane są później. Oliwki zielone, czarne czy fioletowoczarne są oczywiście jadalne i najczęściej wykorzystuje się je do przygotowania przeróżnych potraw. Jednak najważniejszym zastosowaniem oliwek jest (jak wskazuje ich nazwa) otrzymywanie oliwy - Oliwa z oliwek.
Trwa ładowanie gry...

Pomysł na Mięso. Kuchnia Barbie (Chef Barbie Pork Chop) – Barbie chce zrobić Kenowi niespodziankę i przyrządzić jego ulubione mięso schabowe. Ale jaki dokładnie ma Barbie pomysł na to danie? Jaki sos będzie pasował. Czy doda coś z warzyw? Na te i inne pytania możesz otrzymać odpowiedź grając i pomagając Barbie w kuchni.

Sterowanie – palcem (tablet) myszką (komputer)

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 1 780 razy
Zobacz także:
Gry Gotowanie,

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Słodkie Gry Gry Fast Food Gry Obiad Gry Pieczenie Gry Bar Barbie Gry Gotowanie z Sarą Gry Kurczak Gry Kanapki Gry Zrób To Sam Gry Warzywa Gry Bożonarodzeniowe Gry Zręcznościowe Gry Lody Gra Ciasto Gry Zrób Sałatkę Gry Ciastka Gry Owoce Gry Torty Gra Deser Gry Przepisy Gry Zarabianie Gry Hamburgery Zabawy dla Dziewczynek Gry Dekorowanki Gry Kuchnia Gry Zupy Gry Śniadanie Gry Makaron Gry z Czekoladą