Pomysł na Mięso. Kuchnia Barbie - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Pierwsza pizza powstała w 1889 roku w Neapolu, a jej głównymi składnikami były: pomidory, ser mozarella i bazylia, które jednoznacznie kojarzą się z barwami narodowymi Włoch. Pizzę przygotował tamtejszy kucharz na cześć królowej Małgorzaty (Margherita di Savoia) odwiedzającej Neapol - stąd najpopularniejsza na świecie pizza Margherita.
Trwa ładowanie gry...

Pomysł na Mięso. Kuchnia Barbie (Chef Barbie Pork Chop) – Barbie chce zrobić Kenowi niespodziankę i przyrządzić jego ulubione mięso schabowe. Ale jaki dokładnie ma Barbie pomysł na to danie? Jaki sos będzie pasował. Czy doda coś z warzyw? Na te i inne pytania możesz otrzymać odpowiedź grając i pomagając Barbie w kuchni.

Sterowanie – palcem (tablet) myszką (komputer)

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 1 210 razy
Zobacz także:
Gry Gotowanie,

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Zrób To Sam Gry Dekorowanki Gry Śniadanie Gry Zarabianie Gry Zrób Sałatkę Gry Makaron Gotowanie z Sarą Gry Owoce Gry Fast Food Gry Bożonarodzeniowe Gry Zręcznościowe Gry Przepisy Gra Deser Zabawy dla Dziewczynek Barbie Gry Gry Kanapki Gra Ciasto Gry Ciastka Gry Pieczenie Gry Hamburgery Gry Bar Gry z Czekoladą Gry Obiad Gry Torty Gry Lody Gry Kurczak Gry Warzywa Gry Zupy Gry Kuchnia Słodkie Gry