Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Pomysł na Mięso. Kuchnia Barbie (Chef Barbie Pork Chop) – Barbie chce zrobić Kenowi niespodziankę i przyrządzić jego ulubione mięso schabowe. Ale jaki dokładnie ma Barbie pomysł na to danie? Jaki sos będzie pasował. Czy doda coś z warzyw? Na te i inne pytania możesz otrzymać odpowiedź grając i pomagając Barbie w kuchni.

Sterowanie – palcem (tablet) myszką (komputer)

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 95 razy
Zobacz także:
Gry Gotowanie,

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Słodkie Gry Gry Lody Gry Torty Gry Zrób To Sam Gry Kuchnia Gry Fast Food Gry Bożonarodzeniowe Gry Kurczak Gry Pieczenie Gry Kanapki Gra Ciasto Gra Deser Barbie Gry Gry z Czekoladą Gry Obiad Zabawy dla Dziewczynek Gotowanie z Sarą Gry Bar Gry Ciastka Gry Makaron Gry Zarabianie Gry Pizza Gry Przepisy Gry Owoce Gry Hamburgery Gry Dekorowanki Gry Zrób Sałatkę Gry Warzywa Gry Śniadanie Gry Zręcznościowe