Pomysł na Kurczaka - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Pomysł na Kurczaka – nie ma chyba łatwiejszego sposobu na przygotowanie kurczaka, niż ten, który został przedstawiony w tej grze. Skusicie się na kawałek mięska…?

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 3 466 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Warzywa Gry Hamburgery Gry Owoce Gry Zrób To Sam Gry Dekorowanki Gotowanie z Sarą Gry Zrób Sałatkę Gry Obiad Gry Zarabianie Gry Zupy Gry Kuchnia Gry Pieczenie Gry Kurczak Gry Bar Gry z Czekoladą Barbie Gry Gry Przepisy Gry Fast Food Gry Zręcznościowe Słodkie Gry Zabawy dla Dziewczynek Gry Makaron Gra Deser Gry Torty Gry Śniadanie Gra Ciasto Gry Lody Gry Ciastka Gry Kanapki Gry Bożonarodzeniowe