Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Pomysł na Kurczaka – nie ma chyba łatwiejszego sposobu na przygotowanie kurczaka, niż ten, który został przedstawiony w tej grze. Skusicie się na kawałek mięska…?

Sterowanie – przy pomocy myszki.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 1339 razy
Zobacz także:
Gry Gotowanie, ,

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Zrób To Sam Gry Obiad Gry Bar Gry Warzywa Gry Kuchnia Gry z Czekoladą Gry Lody Gry Zrób Sałatkę Gry Śniadanie Gry Zarabianie Gry Kanapki Barbie Gry Gry Fast Food Gry Kurczak Gry Zręcznościowe Gra Deser Gry Dekorowanki Gry Makaron Słodkie Gry Gotowanie z Sarą Gry Hamburgery Gry Owoce Gry Torty Zabawy dla Dziewczynek Gry Pizza Gry Przepisy Gry Bożonarodzeniowe Gra Ciasto Gry Pieczenie Gry Ciastka