Pomysł na Kurczaka | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Pomysł na Kurczaka – nie ma chyba łatwiejszego sposobu na przygotowanie kurczaka, niż ten, który został przedstawiony w tej grze. Skusicie się na kawałek mięska…?

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 2 395 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Ciastka Gry Zarabianie Barbie Gry Gry Pizza Gry Śniadanie Gry Zrób Sałatkę Gry Torty Gotowanie z Sarą Gry Warzywa Gra Deser Gry Fast Food Gry Lody Gry Owoce Gry z Czekoladą Zabawy dla Dziewczynek Gry Zręcznościowe Gry Zrób To Sam Słodkie Gry Gry Kuchnia Gra Ciasto Gry Kanapki Gry Obiad Gry Bar Gry Makaron Gry Hamburgery Gry Kurczak Gry Dekorowanki Gry Pieczenie Gry Bożonarodzeniowe Gry Przepisy