Pomocnik Mikołaja - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
W łatwy sposób można odróżnić jajo ugotowane od surowego? Wystarczy nimi zakręcić: ugotowane jajo będzie się szybko kręcić, zaś surowe dużo wolniej.
Trwa ładowanie gry...

Pomocnik Mikołaja – zostań pomocnikiem świętego Mikołaja w jego kuchni i pomóż w przygotowaniu jego ulubionego ciasta. Przy okazji poznasz przepis na ciasto, które jada sam Mikołaj! Wykonując instrukcje pojawiające się na ekranie poznasz ten przepis krok po kroku. U góry ekranu gry wyświetla się to czego aktualnie masz użyć.

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.1/10 (liczba ocen: 20)
Grano już: 9 694 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Barbie Gry Gra Deser Słodkie Gry Gry Zrób To Sam Gry Pieczenie Gotowanie z Sarą Gry Owoce Gry Bar Gry Torty Zabawy dla Dziewczynek Gry Przepisy Gry Hamburgery Gry Lody Gry Zupy Gry z Czekoladą Gry Śniadanie Gry Warzywa Gry Fast Food Gry Ciastka Gry Zrób Sałatkę Gry Kuchnia Gry Kanapki Gry Bożonarodzeniowe Gry Obiad Gry Dekorowanki Gry Makaron Gry Zarabianie Gry Zręcznościowe Gry Kurczak Gra Ciasto