Pomocnik Mikołaja | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Pomocnik Mikołaja – zostań pomocnikiem świętego Mikołaja w jego kuchni i pomóż w przygotowaniu jego ulubionego ciasta. Przy okazji poznasz przepis na ciasto, które jada sam Mikołaj! Wykonując instrukcje pojawiające się na ekranie poznasz ten przepis krok po kroku. U góry ekranu gry wyświetla się to czego aktualnie masz użyć.

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.1/10 (liczba ocen: 20)
Grano już: 9 184 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Bożonarodzeniowe Gry Makaron Gry Przepisy Gry Obiad Gry Lody Słodkie Gry Gry Zupy Gra Deser Gry Owoce Barbie Gry Gotowanie z Sarą Gry Zrób To Sam Gry Kuchnia Gry Torty Gry Dekorowanki Gry Kanapki Gry Ciastka Gry Pieczenie Gry Zrób Sałatkę Gry z Czekoladą Gry Kurczak Gry Bar Gry Zręcznościowe Gry Fast Food Gry Zarabianie Zabawy dla Dziewczynek Gry Hamburgery Gry Warzywa Gra Ciasto Gry Śniadanie