Pomidorowa Zapiekanka - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
W łatwy sposób można odróżnić jajo ugotowane od surowego? Wystarczy nimi zakręcić: ugotowane jajo będzie się szybko kręcić, zaś surowe dużo wolniej.
Trwa ładowanie gry...

Pomidorowa Zapiekanka – na początku gry klikamy na ikonkę z napisem ‚items’ w prawym, górnym rogu ekranu gry. Pojawią nam się różne akcesoria i składniki potrzebne do zrobienia zapiekanki. Zielona strzałka pokazuje, na które z nich należy kliknąć. Wybierz odpowiednie i przenieś się do kuchni, klikając na ikonkę ‚cooking area’ – pojawi się w lewym, górnym rogu. W kuchni wykonując instrukcje poznacie przepis i wykonacie pyszną zapiekankę pomidorową. Pamiętajcie, że zielone strzałki bardzo pomagają.

Sterowanie – klikaj myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 9)
Grano już: 8 855 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Ciastka Gry Zręcznościowe Gry Zrób To Sam Gry Kanapki Gry Przepisy Gry Torty Gry Fast Food Gotowanie z Sarą Gry z Czekoladą Gra Deser Gry Zarabianie Gry Śniadanie Gry Zupy Barbie Gry Gry Bożonarodzeniowe Gry Kuchnia Gra Ciasto Zabawy dla Dziewczynek Gry Bar Gry Owoce Gry Obiad Słodkie Gry Gry Hamburgery Gry Kurczak Gry Dekorowanki Gry Makaron Gry Lody Gry Warzywa Gry Zrób Sałatkę Gry Pieczenie