Pomidorowa Zapiekanka - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Pomidorowa Zapiekanka – na początku gry klikamy na ikonkę z napisem ‚items’ w prawym, górnym rogu ekranu gry. Pojawią nam się różne akcesoria i składniki potrzebne do zrobienia zapiekanki. Zielona strzałka pokazuje, na które z nich należy kliknąć. Wybierz odpowiednie i przenieś się do kuchni, klikając na ikonkę ‚cooking area’ – pojawi się w lewym, górnym rogu. W kuchni wykonując instrukcje poznacie przepis i wykonacie pyszną zapiekankę pomidorową. Pamiętajcie, że zielone strzałki bardzo pomagają.

Sterowanie – klikaj myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 7)
Grano już: 7 915 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Zręcznościowe Gry Owoce Gotowanie z Sarą Gry Makaron Gry Fast Food Gra Deser Gry Kurczak Gry Kanapki Gry Zarabianie Słodkie Gry Gry Przepisy Gry Torty Gry Pieczenie Barbie Gry Gry Bar Gry Ciastka Gry Śniadanie Gry Lody Gra Ciasto Gry Dekorowanki Gry Hamburgery Zabawy dla Dziewczynek Gry Warzywa Gry Zrób Sałatkę Gry Obiad Gry Zupy Gry Kuchnia Gry Zrób To Sam Gry Bożonarodzeniowe Gry z Czekoladą