Pomidorowa Zapiekanka - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Pomidorowa Zapiekanka – na początku gry klikamy na ikonkę z napisem ‚items’ w prawym, górnym rogu ekranu gry. Pojawią nam się różne akcesoria i składniki potrzebne do zrobienia zapiekanki. Zielona strzałka pokazuje, na które z nich należy kliknąć. Wybierz odpowiednie i przenieś się do kuchni, klikając na ikonkę ‚cooking area’ – pojawi się w lewym, górnym rogu. W kuchni wykonując instrukcje poznacie przepis i wykonacie pyszną zapiekankę pomidorową. Pamiętajcie, że zielone strzałki bardzo pomagają.

Sterowanie – klikaj myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 9)
Grano już: 9 540 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Zręcznościowe Gry Zupy Gry Przepisy Gry Bar Gry Makaron Gry Śniadanie Gry Zrób Sałatkę Gry Kuchnia Gra Ciasto Gry Bożonarodzeniowe Gry Obiad Gry z Czekoladą Zabawy dla Dziewczynek Gry Torty Gry Warzywa Gotowanie z Sarą Gry Pieczenie Gry Lody Gry Kanapki Gry Hamburgery Gry Zarabianie Gry Kurczak Gry Zrób To Sam Gry Ciastka Gra Deser Gry Fast Food Słodkie Gry Gry Owoce Barbie Gry Gry Dekorowanki