Pomidorowa Zapiekanka | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Pomidorowa Zapiekanka – na początku gry klikamy na ikonkę z napisem ‚items’ w prawym, górnym rogu ekranu gry. Pojawią nam się różne akcesoria i składniki potrzebne do zrobienia zapiekanki. Zielona strzałka pokazuje, na które z nich należy kliknąć. Wybierz odpowiednie i przenieś się do kuchni, klikając na ikonkę ‚cooking area’ – pojawi się w lewym, górnym rogu. W kuchni wykonując instrukcje poznacie przepis i wykonacie pyszną zapiekankę pomidorową. Pamiętajcie, że zielone strzałki bardzo pomagają.

Sterowanie – klikaj myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 5)
Grano już: 7 249 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Zarabianie Gry Pieczenie Gry Hamburgery Gry Bożonarodzeniowe Gry Śniadanie Gry Owoce Zabawy dla Dziewczynek Słodkie Gry Gry Zrób To Sam Gry Zrób Sałatkę Gry Torty Gry z Czekoladą Gry Makaron Barbie Gry Gry Dekorowanki Gotowanie z Sarą Gry Ciastka Gry Bar Gra Deser Gry Kanapki Gra Ciasto Gry Obiad Gry Lody Gry Zupy Gry Kurczak Gry Fast Food Gry Przepisy Gry Kuchnia Gry Zręcznościowe Gry Warzywa