Pomidorowa Zapiekanka - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
W łatwy sposób można odróżnić jajo ugotowane od surowego? Wystarczy nimi zakręcić: ugotowane jajo będzie się szybko kręcić, zaś surowe dużo wolniej.
Trwa ładowanie gry...

Pomidorowa Zapiekanka – na początku gry klikamy na ikonkę z napisem ‚items’ w prawym, górnym rogu ekranu gry. Pojawią nam się różne akcesoria i składniki potrzebne do zrobienia zapiekanki. Zielona strzałka pokazuje, na które z nich należy kliknąć. Wybierz odpowiednie i przenieś się do kuchni, klikając na ikonkę ‚cooking area’ – pojawi się w lewym, górnym rogu. W kuchni wykonując instrukcje poznacie przepis i wykonacie pyszną zapiekankę pomidorową. Pamiętajcie, że zielone strzałki bardzo pomagają.

Sterowanie – klikaj myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 5)
Grano już: 7 721 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Zręcznościowe Gry Zupy Gry Pieczenie Gry z Czekoladą Gotowanie z Sarą Gry Zarabianie Gry Lody Gry Zrób Sałatkę Słodkie Gry Gry Warzywa Gry Kurczak Zabawy dla Dziewczynek Gry Zrób To Sam Gry Bożonarodzeniowe Gry Fast Food Gra Deser Gry Kanapki Gry Dekorowanki Gry Kuchnia Gry Bar Barbie Gry Gry Torty Gry Obiad Gry Owoce Gry Hamburgery Gry Śniadanie Gra Ciasto Gry Ciastka Gry Przepisy Gry Makaron