Pomfret Fish | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Pomfret Fish – wybieraj poszczególne składniki i układaj je na talerzu. Stwórz swoja własną kompozycję, która będzie niezwykle smakowita. Klikaj na ikonki znajdujące się po lewej stronie ekranu gry, a następnie pojawi się ramka u gory ekranu. Wybierz najlepsze elementy Twojego dania.

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.8/10 (liczba ocen: 4)
Grano już: 2 628 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Zarabianie Gry Kanapki Gry Hamburgery Słodkie Gry Gry Kurczak Gry Lody Gry Bożonarodzeniowe Gry Owoce Gry z Czekoladą Gra Ciasto Gry Pizza Barbie Gry Gra Deser Gry Przepisy Gry Makaron Gry Dekorowanki Gotowanie z Sarą Gry Zupy Zabawy dla Dziewczynek Gry Obiad Gry Zrób Sałatkę Gry Warzywa Gry Śniadanie Gry Kuchnia Gry Torty Gry Zrób To Sam Gry Fast Food Gry Pieczenie Gry Bar Gry Zręcznościowe