Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Pomfret Fish – wybieraj poszczególne składniki i układaj je na talerzu. Stwórz swoja własną kompozycję, która będzie niezwykle smakowita. Klikaj na ikonki znajdujące się po lewej stronie ekranu gry, a następnie pojawi się ramka u gory ekranu. Wybierz najlepsze elementy Twojego dania.

Sterowanie – klikamy myszką.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.8/10 (liczba ocen: 4)
Grano już: 2357 razy
Zobacz także:
Gry Jedzenie, , ,

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Kanapki Gry Zręcznościowe Gry Obiad Gry Bożonarodzeniowe Gry Lody Gry Owoce Gry Torty Gry Kurczak Gra Deser Gotowanie z Sarą Gra Ciasto Zabawy dla Dziewczynek Gry Bar Gry z Czekoladą Gry Kuchnia Gry Śniadanie Gry Warzywa Gry Ciastka Słodkie Gry Gry Zarabianie Gry Pizza Gry Pieczenie Gry Hamburgery Gry Fast Food Gry Przepisy Gry Zrób Sałatkę Gry Dekorowanki Gry Makaron Gry Zrób To Sam Barbie Gry