Pomfret Fish | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Pomfret Fish – wybieraj poszczególne składniki i układaj je na talerzu. Stwórz swoja własną kompozycję, która będzie niezwykle smakowita. Klikaj na ikonki znajdujące się po lewej stronie ekranu gry, a następnie pojawi się ramka u gory ekranu. Wybierz najlepsze elementy Twojego dania.

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.8/10 (liczba ocen: 4)
Grano już: 2 706 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Kurczak Gra Ciasto Gry Pizza Gry Obiad Gra Deser Gry Zarabianie Barbie Gry Zabawy dla Dziewczynek Gry Zupy Gry Śniadanie Gry Zręcznościowe Gry Owoce Gry Bar Gry Pieczenie Gry Lody Gry Torty Gotowanie z Sarą Gry Makaron Gry Zrób Sałatkę Gry Kuchnia Gry Bożonarodzeniowe Gry Przepisy Gry Dekorowanki Gry Fast Food Gry Hamburgery Gry z Czekoladą Gry Kanapki Gry Zrób To Sam Gry Warzywa Słodkie Gry