Pomfret Fish | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Pomfret Fish – wybieraj poszczególne składniki i układaj je na talerzu. Stwórz swoja własną kompozycję, która będzie niezwykle smakowita. Klikaj na ikonki znajdujące się po lewej stronie ekranu gry, a następnie pojawi się ramka u gory ekranu. Wybierz najlepsze elementy Twojego dania.

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.8/10 (liczba ocen: 4)
Grano już: 3 067 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Fast Food Gry Torty Gry Pieczenie Gry Bar Barbie Gry Słodkie Gry Gry Zarabianie Gry Obiad Gry Przepisy Gry Zrób Sałatkę Gry Zręcznościowe Gra Ciasto Gry Kurczak Gry Hamburgery Gry Lody Gry Kuchnia Gry Śniadanie Gry z Czekoladą Gry Dekorowanki Gry Bożonarodzeniowe Gry Kanapki Zabawy dla Dziewczynek Gry Zupy Gry Ciastka Gry Warzywa Gry Owoce Gra Deser Gry Zrób To Sam Gry Makaron Gotowanie z Sarą