Polowanie na Jedzonko | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Pierwsza pizza powstała w 1889 roku w Neapolu, a jej głównymi składnikami były: pomidory, ser mozarella i bazylia, które jednoznacznie kojarzą się z barwami narodowymi Włoch. Pizzę przygotował tamtejszy kucharz na cześć królowej Małgorzaty (Margherita di Savoia) odwiedzającej Neapol - stąd najpopularniejsza na świecie pizza Margherita.
Trwa ładowanie gry...

Polowanie na Jedzonko (Food Revolution) – Skąd w Wielkim Mieście ten mały jaszczurkowaty przybysz? Widać, że smakuje mu miejskie jedzonko i gotów za nim wspiąć się na najwyższe nawet budynki. Sterujemy jego skokami z jednej na drugą stronę. Zbieramy jedzonko, omijamy prąd i inne niebezpieczeństwa. Smacznego.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 152 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Zarabianie Gry Bożonarodzeniowe Gry Fast Food Gry Przepisy Gry Zręcznościowe Gry Warzywa Gry Pieczenie Gry Hamburgery Gry Bar Gry Dekorowanki Gry Zrób Sałatkę Gry Lody Gra Ciasto Gry Pizza Gotowanie z Sarą Słodkie Gry Gry Kurczak Gry Owoce Gry Zrób To Sam Gry Kanapki Gry z Czekoladą Gry Kuchnia Gry Zupy Gry Torty Zabawy dla Dziewczynek Gra Deser Gry Obiad Gry Makaron Gry Śniadanie Barbie Gry