Polowanie na Jedzonko - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Polowanie na Jedzonko (Food Revolution) – Skąd w Wielkim Mieście ten mały jaszczurkowaty przybysz? Widać, że smakuje mu miejskie jedzonko i gotów za nim wspiąć się na najwyższe nawet budynki. Sterujemy jego skokami z jednej na drugą stronę. Zbieramy jedzonko, omijamy prąd i inne niebezpieczeństwa. Smacznego.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 903 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Zupy Gry Zręcznościowe Gotowanie z Sarą Gry Kuchnia Gry Zrób To Sam Gry Bożonarodzeniowe Gry Torty Zabawy dla Dziewczynek Gry Makaron Gry Hamburgery Gry Zrób Sałatkę Gry Lody Gry Przepisy Gry Bar Gry Kanapki Gra Deser Barbie Gry Gry Kurczak Gry Śniadanie Gry Owoce Gry Warzywa Gry Fast Food Słodkie Gry Gry Obiad Gry Pieczenie Gry z Czekoladą Gry Dekorowanki Gry Ciastka Gra Ciasto Gry Zarabianie