Polowanie na Jedzonko - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Czarne Oliwki to są te same oliwki co Zielone z tym że oliwki czarne zbierane są później. Oliwki zielone, czarne czy fioletowoczarne są oczywiście jadalne i najczęściej wykorzystuje się je do przygotowania przeróżnych potraw. Jednak najważniejszym zastosowaniem oliwek jest (jak wskazuje ich nazwa) otrzymywanie oliwy - Oliwa z oliwek.
Trwa ładowanie gry...

Polowanie na Jedzonko (Food Revolution) – Skąd w Wielkim Mieście ten mały jaszczurkowaty przybysz? Widać, że smakuje mu miejskie jedzonko i gotów za nim wspiąć się na najwyższe nawet budynki. Sterujemy jego skokami z jednej na drugą stronę. Zbieramy jedzonko, omijamy prąd i inne niebezpieczeństwa. Smacznego.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 1 084 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Zabawy dla Dziewczynek Gry Ciastka Gry z Czekoladą Gry Zrób Sałatkę Gry Śniadanie Gry Zupy Gry Bożonarodzeniowe Gry Fast Food Gry Hamburgery Gry Owoce Gry Zrób To Sam Gry Kanapki Gry Torty Gry Zręcznościowe Gry Zarabianie Gry Warzywa Gra Deser Gry Makaron Gry Kurczak Gry Lody Gra Ciasto Gry Dekorowanki Gry Pieczenie Barbie Gry Gry Przepisy Gry Bar Gotowanie z Sarą Gry Kuchnia Gry Obiad Słodkie Gry