Polowanie na Jedzonko - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Czarne Oliwki to są te same oliwki co Zielone z tym że oliwki czarne zbierane są później. Oliwki zielone, czarne czy fioletowoczarne są oczywiście jadalne i najczęściej wykorzystuje się je do przygotowania przeróżnych potraw. Jednak najważniejszym zastosowaniem oliwek jest (jak wskazuje ich nazwa) otrzymywanie oliwy - Oliwa z oliwek.
Trwa ładowanie gry...

Polowanie na Jedzonko (Food Revolution) – Skąd w Wielkim Mieście ten mały jaszczurkowaty przybysz? Widać, że smakuje mu miejskie jedzonko i gotów za nim wspiąć się na najwyższe nawet budynki. Sterujemy jego skokami z jednej na drugą stronę. Zbieramy jedzonko, omijamy prąd i inne niebezpieczeństwa. Smacznego.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 1 137 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gra Deser Gry Zarabianie Gry Dekorowanki Gry Makaron Gra Ciasto Gry Zręcznościowe Gry Bożonarodzeniowe Gry Lody Gry Fast Food Gry Obiad Słodkie Gry Zabawy dla Dziewczynek Gry Kurczak Gry Hamburgery Gry Przepisy Gry Pieczenie Gotowanie z Sarą Gry Zrób Sałatkę Gry Kanapki Gry Zupy Gry Torty Gry Ciastka Gry Owoce Gry Śniadanie Gry Zrób To Sam Gry z Czekoladą Gry Kuchnia Barbie Gry Gry Warzywa Gry Bar