Po Pierwsze Deser - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Po Pierwsze Deser (Dessert First) – Oczywiście, że inne posiłki są ważniejsze, ale który z nich jest tak przyjemny, jak deser? Dlatego deser zasługuje na wyjątkową oprawę. Wybierz ciasto i przyozdób go dostępnymi polewami i innymi dodatkami. Dobierz do tego odpowiedni napój i zasiądź do zastawionego pysznościami stołu.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 6.0/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 1 550 razy

Inne gry w kategorii: Gry Ciastka i Ciasteczka

Tagos:)

Słodkie Gry Gry Kurczak Gry Zrób To Sam Gra Deser Barbie Gry Gry Obiad Gry z Czekoladą Gry Kuchnia Gry Zarabianie Gry Zręcznościowe Gry Dekorowanki Gry Bar Gry Zupy Zabawy dla Dziewczynek Gry Bożonarodzeniowe Gry Kanapki Gotowanie z Sarą Gry Torty Gra Ciasto Gry Warzywa Gry Śniadanie Gry Pieczenie Gry Makaron Gry Ciastka Gry Zrób Sałatkę Gry Przepisy Gry Hamburgery Gry Lody Gry Fast Food Gry Owoce