Po Pierwsze Deser - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Po Pierwsze Deser (Dessert First) – Oczywiście, że inne posiłki są ważniejsze, ale który z nich jest tak przyjemny, jak deser? Dlatego deser zasługuje na wyjątkową oprawę. Wybierz ciasto i przyozdób go dostępnymi polewami i innymi dodatkami. Dobierz do tego odpowiedni napój i zasiądź do zastawionego pysznościami stołu.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 6.0/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 1 443 razy

Inne gry w kategorii: Gry Ciastka i Ciasteczka

Tagos:)

Gry Dekorowanki Gra Deser Gry Torty Gry Kuchnia Gry Bożonarodzeniowe Gotowanie z Sarą Gry Ciastka Gry Hamburgery Barbie Gry Gry Pieczenie Gry Śniadanie Gry Zarabianie Gry Makaron Gry Zupy Słodkie Gry Gry Lody Gry Bar Gry Zrób Sałatkę Gry z Czekoladą Gry Zręcznościowe Gry Fast Food Gry Przepisy Gry Kurczak Gry Warzywa Gra Ciasto Gry Kanapki Gry Zrób To Sam Gry Owoce Gry Obiad Zabawy dla Dziewczynek