Po Pierwsze Deser - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Po Pierwsze Deser (Dessert First) – Oczywiście, że inne posiłki są ważniejsze, ale który z nich jest tak przyjemny, jak deser? Dlatego deser zasługuje na wyjątkową oprawę. Wybierz ciasto i przyozdób go dostępnymi polewami i innymi dodatkami. Dobierz do tego odpowiedni napój i zasiądź do zastawionego pysznościami stołu.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 6.0/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 1 219 razy

Inne gry w kategorii: Gry Ciastka i Ciasteczka

Tagos:)

Gry Lody Zabawy dla Dziewczynek Gry Hamburgery Gry Zarabianie Gry Zręcznościowe Gry Bar Gra Deser Gry Fast Food Barbie Gry Gry Pieczenie Gry Obiad Gry Bożonarodzeniowe Gry Ciastka Gry Torty Gry Zrób To Sam Gry Zupy Gry z Czekoladą Gry Przepisy Gra Ciasto Gry Warzywa Gry Dekorowanki Słodkie Gry Gry Kanapki Gry Makaron Gry Owoce Gotowanie z Sarą Gry Zrób Sałatkę Gry Śniadanie Gry Kuchnia Gry Kurczak