Po Pierwsze Deser - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
W łatwy sposób można odróżnić jajo ugotowane od surowego? Wystarczy nimi zakręcić: ugotowane jajo będzie się szybko kręcić, zaś surowe dużo wolniej.
Trwa ładowanie gry...

Po Pierwsze Deser (Dessert First) – Oczywiście, że inne posiłki są ważniejsze, ale który z nich jest tak przyjemny, jak deser? Dlatego deser zasługuje na wyjątkową oprawę. Wybierz ciasto i przyozdób go dostępnymi polewami i innymi dodatkami. Dobierz do tego odpowiedni napój i zasiądź do zastawionego pysznościami stołu.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 6.0/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 1 629 razy

Inne gry w kategorii: Gry Ciastka i Ciasteczka

Tagos:)

Słodkie Gry Gry Obiad Gry Przepisy Gry Kanapki Zabawy dla Dziewczynek Gry Pieczenie Gry Śniadanie Gry Bożonarodzeniowe Gry Lody Gry Kurczak Gry Fast Food Gra Ciasto Gry Warzywa Gotowanie z Sarą Gry Zrób To Sam Gry Hamburgery Gry Bar Gry Zarabianie Gry Dekorowanki Gry Zrób Sałatkę Gry Torty Gry Owoce Gry z Czekoladą Gry Ciastka Gry Zupy Gry Makaron Gra Deser Barbie Gry Gry Kuchnia Gry Zręcznościowe