Po Pierwsze Deser | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Pierwsza pizza powstała w 1889 roku w Neapolu, a jej głównymi składnikami były: pomidory, ser mozarella i bazylia, które jednoznacznie kojarzą się z barwami narodowymi Włoch. Pizzę przygotował tamtejszy kucharz na cześć królowej Małgorzaty (Margherita di Savoia) odwiedzającej Neapol - stąd najpopularniejsza na świecie pizza Margherita.
Trwa ładowanie gry...

Po Pierwsze Deser (Dessert First) – Oczywiście, że inne posiłki są ważniejsze, ale który z nich jest tak przyjemny, jak deser? Dlatego deser zasługuje na wyjątkową oprawę. Wybierz ciasto i przyozdób go dostępnymi polewami i innymi dodatkami. Dobierz do tego odpowiedni napój i zasiądź do zastawionego pysznościami stołu.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 1.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 312 razy

Inne gry w kategorii: Gry Ciastka i Ciasteczka

Tagos:)

Zabawy dla Dziewczynek Gry Kanapki Barbie Gry Gry Warzywa Słodkie Gry Gry Torty Gry Fast Food Gry Pizza Gry Śniadanie Gra Ciasto Gry Obiad Gry Makaron Gry z Czekoladą Gra Deser Gry Bar Gry Kuchnia Gry Zupy Gry Pieczenie Gry Hamburgery Gry Bożonarodzeniowe Gry Zarabianie Gry Dekorowanki Gry Zrób To Sam Gotowanie z Sarą Gry Zrób Sałatkę Gry Zręcznościowe Gry Przepisy Gry Kurczak Gry Owoce Gry Lody