Po Pierwsze Deser | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak to jest z tym jedzonkiem na Słowacji? Na śniadanie, które po słowacku to Rańajky, możemy zjeść jajecznicę (Prażenica) ze świeżym chlebem (Chlieb Cerstvy) to tego wypić herbatkę czyli Ćaj. Na obiad (Obed) proponujemy frytki (Hranolki) i warzywa (Zelenina) z sosem (Omaćka), natomiast na deser lody (Zmrzlina). Na kolację (Većera) proponujemy zdrowy sok (Dżus) i ewentualnie kanapkę (Oblożeny Chlebićek). Pozostaje tylko życzyć Smacznego! (Dobrú Chuť!)
Trwa ładowanie gry...

Po Pierwsze Deser (Dessert First) – Oczywiście, że inne posiłki są ważniejsze, ale który z nich jest tak przyjemny, jak deser? Dlatego deser zasługuje na wyjątkową oprawę. Wybierz ciasto i przyozdób go dostępnymi polewami i innymi dodatkami. Dobierz do tego odpowiedni napój i zasiądź do zastawionego pysznościami stołu.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 1.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 515 razy

Inne gry w kategorii: Gry Ciastka i Ciasteczka

Tagos:)

Gry Makaron Gry Warzywa Gry Zupy Gra Deser Barbie Gry Gry Zręcznościowe Gry Kanapki Gry Zarabianie Gry Lody Gry Przepisy Gry Kuchnia Gry Obiad Gry Śniadanie Gry Pieczenie Zabawy dla Dziewczynek Gry Dekorowanki Gry Torty Gry Fast Food Gry Owoce Gra Ciasto Słodkie Gry Gry Bar Gry Hamburgery Gry z Czekoladą Gry Zrób To Sam Gry Zrób Sałatkę Gotowanie z Sarą Gry Kurczak Gry Pizza Gry Bożonarodzeniowe