Po Kawałku - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jeśli chcesz się pozbyć skórki z pomidora: natnij górę pomidorka w krzyżyk, potem zanurz we wrzątku na ok. 1-2 min, a następnie zanurz na chwilkę w zimnej wodzie. Skórkę wystarczy pociągnąć od miejsca nacięcia. Z tą metodą żadna skórka na pomidorze nie ma szans.:)
Trwa ładowanie gry...

Po Kawałku (By The Slice) – stwórz swój własny kawałek pizzy. Wybieraj składniki klikając na ikonki i zobacz jak dzięki warzywom możesz stworzyć pizzę z uśmiechem! Uroczymi oczkami i czym tylko chcesz. Udanej zabawy! Nie zapomnij wybrać widelca!

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.5/10 (liczba ocen: 6)
Grano już: 3 467 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pizza

Tagos:)

Barbie Gry Gry Zręcznościowe Gry Bożonarodzeniowe Słodkie Gry Gry Kurczak Gry Obiad Gry Zrób Sałatkę Gry Przepisy Gry z Czekoladą Gry Fast Food Gry Ciastka Gry Dekorowanki Gry Lody Gotowanie z Sarą Gry Pieczenie Gry Warzywa Gra Deser Gra Ciasto Gry Hamburgery Gry Bar Gry Zarabianie Gry Owoce Gry Zrób To Sam Gry Kanapki Gry Torty Gry Kuchnia Gry Zupy Gry Śniadanie Zabawy dla Dziewczynek Gry Makaron