Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Po Kawałku (By The Slice) – stwórz swój własny kawałek pizzy. Wybieraj składniki klikając na ikonki i zobacz jak dzięki warzywom możesz stworzyć pizzę z uśmiechem! Uroczymi oczkami i czym tylko chcesz. Udanej zabawy! Nie zapomnij wybrać widelca!

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 6.8/10 (liczba ocen: 4)
Grano już: 2 528 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pizza

Tagos:)

Zabawy dla Dziewczynek Gry Bar Gry z Czekoladą Gry Zupy Gotowanie z Sarą Barbie Gry Gry Obiad Gry Śniadanie Gry Kanapki Gry Zręcznościowe Gry Dekorowanki Gra Ciasto Gry Przepisy Gry Zarabianie Gry Kurczak Gry Hamburgery Gry Pieczenie Gry Fast Food Gry Owoce Słodkie Gry Gry Zrób To Sam Gra Deser Gry Warzywa Gry Kuchnia Gry Torty Gry Bożonarodzeniowe Gry Zrób Sałatkę Gry Lody Gry Makaron Gry Pizza