Po Kawałku | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Pierwsza pizza powstała w 1889 roku w Neapolu, a jej głównymi składnikami były: pomidory, ser mozarella i bazylia, które jednoznacznie kojarzą się z barwami narodowymi Włoch. Pizzę przygotował tamtejszy kucharz na cześć królowej Małgorzaty (Margherita di Savoia) odwiedzającej Neapol - stąd najpopularniejsza na świecie pizza Margherita.
Trwa ładowanie gry...

Po Kawałku (By The Slice) – stwórz swój własny kawałek pizzy. Wybieraj składniki klikając na ikonki i zobacz jak dzięki warzywom możesz stworzyć pizzę z uśmiechem! Uroczymi oczkami i czym tylko chcesz. Udanej zabawy! Nie zapomnij wybrać widelca!

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 6.8/10 (liczba ocen: 4)
Grano już: 2 683 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pizza

Tagos:)

Gry Makaron Gry Kurczak Gry Fast Food Gry Zręcznościowe Gry Pizza Gra Ciasto Gry Zarabianie Słodkie Gry Gry Kanapki Gry Kuchnia Gra Deser Zabawy dla Dziewczynek Gry Obiad Gry Bożonarodzeniowe Barbie Gry Gry Zrób Sałatkę Gry Torty Gry Lody Gry Warzywa Gry Pieczenie Gry Bar Gry Hamburgery Gry Zupy Gotowanie z Sarą Gry z Czekoladą Gry Śniadanie Gry Przepisy Gry Zrób To Sam Gry Owoce Gry Dekorowanki