Po Kawałku - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Po Kawałku (By The Slice) – stwórz swój własny kawałek pizzy. Wybieraj składniki klikając na ikonki i zobacz jak dzięki warzywom możesz stworzyć pizzę z uśmiechem! Uroczymi oczkami i czym tylko chcesz. Udanej zabawy! Nie zapomnij wybrać widelca!

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.9/10 (liczba ocen: 7)
Grano już: 3 833 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pizza

Tagos:)

Gry Kuchnia Gry Pieczenie Gry Bożonarodzeniowe Barbie Gry Gry Warzywa Gra Ciasto Gry Fast Food Gry Kurczak Gotowanie z Sarą Gry Zrób To Sam Gry Ciastka Gry Zrób Sałatkę Gry Zupy Gry Obiad Gry Dekorowanki Gry Owoce Gry Makaron Słodkie Gry Gry Śniadanie Gry Lody Gra Deser Gry Kanapki Gry Zarabianie Gry Hamburgery Gry Torty Zabawy dla Dziewczynek Gry Zręcznościowe Gry z Czekoladą Gry Przepisy Gry Bar