Plażowy Bar - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Pierwsza pizza powstała w 1889 roku w Neapolu, a jej głównymi składnikami były: pomidory, ser mozarella i bazylia, które jednoznacznie kojarzą się z barwami narodowymi Włoch. Pizzę przygotował tamtejszy kucharz na cześć królowej Małgorzaty (Margherita di Savoia) odwiedzającej Neapol - stąd najpopularniejsza na świecie pizza Margherita.
Trwa ładowanie gry...

Plażowy Bar – obsłuż tak wielu klientów jak to tylko możliwe zanim skończy się dzień. Jeśli zarobić wystarczającą ilość pieniędzy, otworzysz nowy poziom gry. Zawsze możesz kliknąć w ‚hint’, aby pokazała Ci się wskazówka co dalej należy zrobić. Klawisz P zapauzuje grę. Kiedy klient pojawi się w Twoim Plażowym Barze, kliknij na jego postać i na wolny stolik, poczekaj na zamówienie i obsłuż go jak najszybciej. Udanej zabawy!

Sterowanie – klikaj myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 5.0/10 (liczba ocen: 5)
Grano już: 6 122 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gra Ciasto Zabawy dla Dziewczynek Słodkie Gry Gry Lody Gry Owoce Gry Przepisy Gry Zupy Gry Zrób To Sam Gry Fast Food Gry Warzywa Gry Zrób Sałatkę Gry Ciastka Gotowanie z Sarą Gry Zarabianie Gry z Czekoladą Gry Makaron Barbie Gry Gry Obiad Gry Torty Gry Kuchnia Gra Deser Gry Pieczenie Gry Kurczak Gry Bar Gry Zręcznościowe Gry Bożonarodzeniowe Gry Dekorowanki Gry Śniadanie Gry Hamburgery Gry Kanapki