Plażowy Bar - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
W łatwy sposób można odróżnić jajo ugotowane od surowego? Wystarczy nimi zakręcić: ugotowane jajo będzie się szybko kręcić, zaś surowe dużo wolniej.
Trwa ładowanie gry...

Plażowy Bar – obsłuż tak wielu klientów jak to tylko możliwe zanim skończy się dzień. Jeśli zarobić wystarczającą ilość pieniędzy, otworzysz nowy poziom gry. Zawsze możesz kliknąć w ‚hint’, aby pokazała Ci się wskazówka co dalej należy zrobić. Klawisz P zapauzuje grę. Kiedy klient pojawi się w Twoim Plażowym Barze, kliknij na jego postać i na wolny stolik, poczekaj na zamówienie i obsłuż go jak najszybciej. Udanej zabawy!

Sterowanie – klikaj myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 5.0/10 (liczba ocen: 5)
Grano już: 6 209 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Zrób Sałatkę Gry Torty Gry Bożonarodzeniowe Gry Kanapki Gotowanie z Sarą Gry Zarabianie Gry Przepisy Gry Kuchnia Gra Ciasto Gry Zupy Gry Dekorowanki Gry Kurczak Gry Makaron Zabawy dla Dziewczynek Gry Bar Gry Warzywa Gry Śniadanie Gry Lody Gry Hamburgery Gry Owoce Gry Fast Food Gry Zręcznościowe Słodkie Gry Gry Pieczenie Barbie Gry Gry Obiad Gry Ciastka Gry z Czekoladą Gry Zrób To Sam Gra Deser