Plażowy Bar - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Migdały (owoce, a dokładniej pestki owoców Migdałowca Pospolitego) mają wysoką zawartość wapnia, który odpowiada za kości i zęby. Pestki migdałowe (takie ze sklepu) są dość twarde, dlatego dobrze jest sobie je wcześniej namoczyć w wodzie wtedy łatwo obierają się ze brązowej skórki i smakują jak świeże prosto z drzewa. Z migdałów wyrabia się między innymi Marcepan.
Trwa ładowanie gry...

Plażowy Bar – obsłuż tak wielu klientów jak to tylko możliwe zanim skończy się dzień. Jeśli zarobić wystarczającą ilość pieniędzy, otworzysz nowy poziom gry. Zawsze możesz kliknąć w ‚hint’, aby pokazała Ci się wskazówka co dalej należy zrobić. Klawisz P zapauzuje grę. Kiedy klient pojawi się w Twoim Plażowym Barze, kliknij na jego postać i na wolny stolik, poczekaj na zamówienie i obsłuż go jak najszybciej. Udanej zabawy!

Sterowanie – klikaj myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 5.0/10 (liczba ocen: 5)
Grano już: 5 790 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Warzywa Gry Obiad Gry Zarabianie Gry Torty Gry Bożonarodzeniowe Gry Śniadanie Gra Ciasto Gry Zupy Gry Przepisy Gry Zręcznościowe Zabawy dla Dziewczynek Gry Ciastka Gry Zrób Sałatkę Gry Makaron Gry Kuchnia Gry Fast Food Gry Lody Gry Bar Gry z Czekoladą Gry Pieczenie Gry Kanapki Gra Deser Gry Kurczak Gotowanie z Sarą Gry Dekorowanki Barbie Gry Gry Zrób To Sam Gry Hamburgery Słodkie Gry Gry Owoce