Placek Jajkami Nadziany - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Placek Jajkami Nadziany (Cooking Egg Bread) – Czy ktokolwiek mógłby sobie wyobrazić ciasto albo placek bez użycia jajek? Ten na pewno nie może się bez nich obejść. Dodają mu smaku i złocistego koloru. A dodanie miodu powoduje łakome burczenie w brzuszku każdego misia i nie tylko. Upieczemy razem?

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.0/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 2 517 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Torty Gry Kuchnia Zabawy dla Dziewczynek Gry Pieczenie Gry Makaron Gry Hamburgery Gotowanie z Sarą Gry Obiad Gry Dekorowanki Gry Lody Gry Zręcznościowe Gry Fast Food Gry Owoce Gry Zarabianie Gry Bar Gry z Czekoladą Gra Ciasto Gry Zrób To Sam Gry Kanapki Gry Śniadanie Gry Kurczak Gra Deser Gry Zupy Gry Warzywa Gry Zrób Sałatkę Barbie Gry Gry Bożonarodzeniowe Słodkie Gry Gry Ciastka Gry Przepisy