Placek Jajkami Nadziany - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Placek Jajkami Nadziany (Cooking Egg Bread) – Czy ktokolwiek mógłby sobie wyobrazić ciasto albo placek bez użycia jajek? Ten na pewno nie może się bez nich obejść. Dodają mu smaku i złocistego koloru. A dodanie miodu powoduje łakome burczenie w brzuszku każdego misia i nie tylko. Upieczemy razem?

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.0/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 2 921 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Przepisy Gry Zupy Barbie Gry Gry Lody Gry Ciastka Zabawy dla Dziewczynek Gry Kanapki Gry Zarabianie Gry Owoce Gry Dekorowanki Gotowanie z Sarą Gry Fast Food Gry Warzywa Gra Deser Gry Kuchnia Gry Zręcznościowe Gry Hamburgery Gry Pieczenie Gry Torty Gry Kurczak Gra Ciasto Gry Zrób To Sam Gry Makaron Gry Obiad Gry Zrób Sałatkę Gry Bożonarodzeniowe Gry Bar Gry z Czekoladą Słodkie Gry Gry Śniadanie