Placek Jajkami Nadziany - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Placek Jajkami Nadziany (Cooking Egg Bread) – Czy ktokolwiek mógłby sobie wyobrazić ciasto albo placek bez użycia jajek? Ten na pewno nie może się bez nich obejść. Dodają mu smaku i złocistego koloru. A dodanie miodu powoduje łakome burczenie w brzuszku każdego misia i nie tylko. Upieczemy razem?

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.0/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 2 813 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Kuchnia Gotowanie z Sarą Gry Lody Gra Deser Gry Torty Gry Zarabianie Gry Dekorowanki Gry Śniadanie Gry Ciastka Gry Hamburgery Gry Bożonarodzeniowe Zabawy dla Dziewczynek Gry Zręcznościowe Gry z Czekoladą Gra Ciasto Słodkie Gry Gry Bar Gry Zrób To Sam Gry Zupy Gry Pieczenie Gry Owoce Barbie Gry Gry Fast Food Gry Zrób Sałatkę Gry Kanapki Gry Przepisy Gry Kurczak Gry Obiad Gry Makaron Gry Warzywa