Pizzeria Doli Doli | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Pizzeria Doli Doli – w pizzerii Doli Doli wiele się dzieje. Klienci podają zamówienie, a ty musisz kliknąć w składniki, które wybrali, wsadzić pizzę do piekarnika, a następnie im ją podać. Gdy już zjedzą, na pewno będą spragnieni i będą chcieli zapłacić. Pomylone zamówienia wyrzuć do kosza.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 1 422 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pizza

Tagos:)

Gra Deser Barbie Gry Gry Bar Gry Zrób To Sam Gry Kanapki Gry Śniadanie Gry Lody Gry z Czekoladą Gry Pieczenie Gry Obiad Gry Zupy Gry Torty Gry Przepisy Gry Bożonarodzeniowe Gry Hamburgery Gry Kurczak Słodkie Gry Gry Warzywa Gry Makaron Gry Zarabianie Gotowanie z Sarą Gry Zręcznościowe Gry Fast Food Gry Dekorowanki Gry Kuchnia Gry Pizza Gry Zrób Sałatkę Gry Owoce Zabawy dla Dziewczynek Gra Ciasto