Pizzeria Doli Doli - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Pizzeria Doli Doli – w pizzerii Doli Doli wiele się dzieje. Klienci podają zamówienie, a ty musisz kliknąć w składniki, które wybrali, wsadzić pizzę do piekarnika, a następnie im ją podać. Gdy już zjedzą, na pewno będą spragnieni i będą chcieli zapłacić. Pomylone zamówienia wyrzuć do kosza.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 2 804 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pizza

Tagos:)

Gry Zręcznościowe Gry Pieczenie Gry Torty Gry Kurczak Gry Dekorowanki Gry Kuchnia Gry Makaron Słodkie Gry Gry Warzywa Gry Ciastka Gry z Czekoladą Gry Zrób Sałatkę Gry Bożonarodzeniowe Gry Zupy Gotowanie z Sarą Zabawy dla Dziewczynek Gra Ciasto Gry Zrób To Sam Gry Owoce Gry Zarabianie Gry Bar Gry Hamburgery Gry Obiad Barbie Gry Gry Kanapki Gry Śniadanie Gry Lody Gra Deser Gry Fast Food Gry Przepisy