Pizzeria Doli Doli - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Pizzeria Doli Doli – w pizzerii Doli Doli wiele się dzieje. Klienci podają zamówienie, a ty musisz kliknąć w składniki, które wybrali, wsadzić pizzę do piekarnika, a następnie im ją podać. Gdy już zjedzą, na pewno będą spragnieni i będą chcieli zapłacić. Pomylone zamówienia wyrzuć do kosza.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 2 222 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pizza

Tagos:)

Słodkie Gry Gry Dekorowanki Gry Zrób To Sam Gry Torty Gry Hamburgery Zabawy dla Dziewczynek Gry Zarabianie Gry Przepisy Barbie Gry Gry z Czekoladą Gry Kuchnia Gry Pieczenie Gotowanie z Sarą Gry Lody Gry Warzywa Gry Bar Gry Zupy Gry Kanapki Gry Makaron Gry Zręcznościowe Gry Bożonarodzeniowe Gry Owoce Gry Fast Food Gry Obiad Gry Śniadanie Gry Ciastka Gry Zrób Sałatkę Gry Kurczak Gra Deser Gra Ciasto