Pizzeria Doli Doli - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Restauracje McDonald’s słyną z hamburgerów, cheeseburgerów i innych burgerów:) czyli kanapek, których podstawowy składnik stanowi mięsny kotlet. Tymczasem w Indiach z powodów religijnych powstaje bezmięsny McDonald's, w którego ofercie nie znajdziemy typowych mięsnych hamburgerów, a odpowiadające im wegetariańskie (zapewne smaczne i zdrowe) substytuty.
Trwa ładowanie gry...

Pizzeria Doli Doli – w pizzerii Doli Doli wiele się dzieje. Klienci podają zamówienie, a ty musisz kliknąć w składniki, które wybrali, wsadzić pizzę do piekarnika, a następnie im ją podać. Gdy już zjedzą, na pewno będą spragnieni i będą chcieli zapłacić. Pomylone zamówienia wyrzuć do kosza.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 2 706 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pizza

Tagos:)

Gry Hamburgery Gry Zupy Gry Bożonarodzeniowe Gry Torty Gry Bar Gry Przepisy Gry Śniadanie Gry Zręcznościowe Gry Makaron Gra Ciasto Gry Zrób Sałatkę Gry Dekorowanki Gotowanie z Sarą Gry Warzywa Barbie Gry Gry Pieczenie Gry Kurczak Gry Zarabianie Gry Owoce Gry Obiad Gry Ciastka Gra Deser Gry z Czekoladą Słodkie Gry Gry Fast Food Zabawy dla Dziewczynek Gry Lody Gry Zrób To Sam Gry Kanapki Gry Kuchnia