Pizzeria Doli Doli - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Pizzeria Doli Doli – w pizzerii Doli Doli wiele się dzieje. Klienci podają zamówienie, a ty musisz kliknąć w składniki, które wybrali, wsadzić pizzę do piekarnika, a następnie im ją podać. Gdy już zjedzą, na pewno będą spragnieni i będą chcieli zapłacić. Pomylone zamówienia wyrzuć do kosza.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 2 554 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pizza

Tagos:)

Gry Zrób To Sam Gra Ciasto Gry Śniadanie Gry Zupy Zabawy dla Dziewczynek Barbie Gry Gry Dekorowanki Gry Obiad Gry Kanapki Słodkie Gry Gry Lody Gry Owoce Gry Ciastka Gry Zarabianie Gry Warzywa Gry Fast Food Gry Przepisy Gry Kuchnia Gry Kurczak Gry Hamburgery Gra Deser Gry Bożonarodzeniowe Gry Pieczenie Gry Makaron Gotowanie z Sarą Gry z Czekoladą Gry Zręcznościowe Gry Bar Gry Zrób Sałatkę Gry Torty